Skrzynka intencji

MODLITWA W WASZYCH INTENCJACH

Jeśli potrzebujesz modlitwy – NAPISZ!
Formularz dostępny poniżej.

Wszystkie intencje polecamy Bogu we wspólnej modlitwie i poście.
SZCZĘŚĆ BOŻE!

Dopisz intencję

Intencji: 1 683

 • Proszę o modlitwę o uzdrowienie fizyczne, wewnętrzne, duchowe, uwolnienie a także łaskę nawrócenie oraz łaskę przebaczenia a także potrzebne łaski i błogosławieństwo dla mnie oraz narzeczonego.

 • Proszę o modlitwę: O łaskę zdrowia duszy i ciała dla mnie, o pokój duszy, serca, psychiki, o ufność w Bożą Miłość i Miłosierdzie. O uleczenie z nerwicy natręctw, lęków, niepokoi, o czystość myśli, słów, wyobrażeń, reakcji, spojrzeń, o dar trwania w łasce uświęcającej (odzyskania?). O łaskę wyrwania, uwolnienia ze wszelkich zniewoleń i grzechów. O łaskę zdrowia, rdzenia kręgowego, umysłu, intelektu, pamięci, przed „demencją”.
  O łaskę prawidłowego rozwoju intelektualnego, fizycznego, psychicznego i duchowego dla siostrzeńców Filipa, Emila, Wiktori i o łaskę życia wiecznego dla ś.p. EmDżejka”.
  O łaskę zdrowia, nawrócenia, sił, wytrzymałości duszy i ciała dla moich sióstr Marci, Magdzi , mamy Grazi i ojca Tadeusza , szwagrów Jarka i Antoniego, z rodziny dla Gosi, Zygiego, Janusza, Oli Magdy, Macieja i ich dzieci , dla Jensa i jego rodziny, dla Roberta i Moniki i rodziny Wawrzyniak i dla całej mej rodziny i bliskich memu sercu i polecamy wszystkie intencje, którymi żyjemy na co dzień ku pomocy i prowadzeniu.
  O łaskę wyboru odpowiedniej decyzji w wyborze kupna domu dla Marci i Jarka i zgody między nimi.
  O łaskę wyrwania, uwolnienia ze wszelkich zniewoleń i grzechów nas wszystkich.
  O 7 darów i 12 owoców Ducha Świętego dla mnie i dla nas wszystkich.
  O dar łaski życia wiecznego dla zmarłych z naszych rodzin i bliskich szczególnie dla Dziadka Mariana i Babci Kazi. Bóg zapłać!

 • Z całego serca proszę o modlitwę za mnie, abym zdała ostatni zaległy egzamin na studiach, a egzaminator wykazał się dobrym sercem, zrozumieniem i łaskawością.

 • Proszę o modlitwę o uzdrowienie taty Jana, zmianę pracy lub poprawę warunków dla Anety I Pawła oraz zdrowie dla mamy.

 • Bardzo dziękuję za pomoc i prosze o pomyslne załatwienie lekow dla Taty sprawne załatwienie zapotrzebowania refundacji recept życzliwość osob o ratunek dla serca i tętniaka wzmocnienie fizyczne i nawrócenie serca aby byl przyjacielem Boga zyl w Bogu i z Bogiem. Oraz za mnie aby Bóg byl ze mnie zadowolony. Dziekuje

 • Jezu umocnij mnie. Jezu daj pokój serca. Proszę. Ty wszystko możesz. Uwolnij mnie. Ujawnij prawdę w relacji z Sebastianem. Dziękuje.

 • Z całego serca proszę o modlitwę, aby Bóg w imię Jezusa skruszył serce Krzysztofa, przewartościował jego życie,zeby Krzysztof zrozumiał, że źle postępował, o opamiętanie Krzysztofa. Proszę o łaske dialogu i porozumienia między nami. Proszę, żeby Bóg pozwolił nam być razem. Boże dla Ciebie wszystko jest możliwe, proszę pomóż mi.
  Bóg zapłać za modlitwę

 • PROSZĘ O MODLITWE DLA BARDZO CIERPIĄCEGO CHOREGO NA LEKACH OPIOIDOWYCH EDWARDA-JERZEGO PROSZĄC O ZDROWIE I ŁASKI BOZE DLA SIEBIE ORAZ OPIEKUNÓW ŻONY JANINY I CÓRKI BARBARY

 • Proszę o modlitwę w intencji, by Krzysiu zmienił swoje zachowanie na lepsze, zdał sobie sprawę co ma do stracenia. Bóg zapłać za każdą modlitwę.

 • O zdrowie dla Jana bronislawy syna jakuba żeby noga się dobrze zrosla bym mogła chodzić o poprawę wzroku uwolnienie z nalogu nawrocenie syna żeby znalazł dobra prace o poprawę sytuacji materialnej bym mogła naprawić zepsuty dach o opiekę matki przenajswietszej I blogoslawienstwo boże w rodzinie

 • O dotknięcie Bożą miłością dla Ani, uzdrowienie jej duchowych i psychicznych ran oraz o dar pojednania Pawła z Anią jeśli taka jest wola Boża.

 • Proszę o modlitwę we wszystkich intencjach mojego serca, proszę o modlitwę by Pan Jezus otworzył serce mojego ukochanego na mnie i na moją miłość, proszę o Boże błogosławieństwo dla naszej relacji

 • Szczęść Boże prosimy Was Pilnie o modlitwe dla chorej mamy Aldony która bardzo cierpi fizycznie.Pozdrawiam serdecznie,Bóg Zapłać za modlitwę.

 • Proszę o modlitwę o wyprostowanie mojej drogi życiowej i rozwiązanie problemów, o wysłuchanie moich próśb, które noszę w sercu.

 • O uwolnienie mojego męża Andrzeja spod wpływu złego ducha, aby Bóg dał mu serce czyste i odnowił w nim moc Ducha Św.i o ochronę przed złem mojej rodziny i uratowanie jej od rozpadu.

 • Boże ja już nic nie mogę nie moja ale twoja wola niech się stanie. Proszę o modlitwę. Jezu ty się tym zajmij

 • Boże gdzie byłeś kiedy tak często upadałem gdzie byłeś kiedy niszczyłem swoje małżeństwo. Tak głośno do Ciebie krzyczę czy Ty mnie słyszysz. Proszę bądź teraz przy mnie i ratuj moje małżeństwo i rodzinę. Proszę o modlitwę. Bóg zapłać

 • Proszę o modlitwę za Andrzeja,o łaskę uzdrowienia z choroby nowotworowej dla niego. Jeżeli taka jest wola Boga niech odzyska zdrowie . Bóg zapłać

 • Proszę bardzo o modlitwę. Zawierzam intencje znalezienia pracy w najbliższym czasie oraz cud przemiany serca oraz uzdrowienie K. a także cud miłości dla mnie i K. Cud powrotu dobrych chwil, szczerej rozmowy i rozplątania powikłanych spraw.

 • Bardzo prosze o modlitwe w intencji cudu uzdrowienia syna i jego matki.
  W intencji pomocy Bozej w naszych wszystkich potrzebach/zawodowych,osobistych i w zyciu/..
  Na Wieksza Chwale Pana Boga.

 • O nawrócenie dla Franka, o łaskę wiary i łagodne przejście przez dojrzewanie. A dla mnie, jezeli bedzie taka wola Boza o napisanie pracy zaliczeniowej na studiach.

 • Szczęść Boże!
  Bardzo proszę o modlitwę w mojej intencji, aby Jezus Miłosierny, uzdrowił mnie z choroby nowotworowej i udzielił potrzebnych łask mojej rodzinie.

 • Błagam o wstawiennictwo w mojej sprawie. Proszę o łaskę uzdrowienia, proszę o cud. Spraw by w moim ciele nie było żadnych komórek nowotworowych, uchroń mnie przed chemioterapią, wybłagaj dla mnie pełnię zdrowia. Proszę o dobre wyniki badań, spraw by ten koszmar się skończył, by odeszły smutki i nastał czas radości.Proszę również aby moje piersi były zdrowe. Błagam mam dopiero 32 lata i 9 miesięcznego synka on tak bardzo mnie potrzebuje

 • Proszę o modlitwę w następującej intencji-„Za wstawiennictwem Matki Bożej i Św. Józefa proszę o Ducha Św., łaskę wiary i dobrej spowiedzi, proszę o rozeznanie woli Bożej w moim życiu, a także o łaskę w znalezieniu błogosławionej dobrej pracy, która będzie zgodna z Wolą Bożą. Łukasz”

 • Prosze o modlitwe za mnie, bo cos sie dzieje z ukladem pokarmowym. Brakuje mi sil, a musze pracowac. Lekarze jak dotychczas nie pomogli. To juz ktorys raz sie dzieje. Teraz chyba bylo za duzo wysilku podczas kilku dni ewangelizacji ulicznej.

 • Dziekuje za tyle łask prosze doprowadź ojca do końca leczenia ratuj serce pomóż z tetniakiem i lekami. Wychowaj go do zycia w lasce i zbawienie dziekuje

 • Cześć Trójcy Przenajświętszej i Matce Bożej!
  Prosze o uzdrowienie kapłana Iwana i prośbę o wypełnienie planu Dziewicy Maryi w jego życiu.
  Bardzo dziękuję.

 • Bardzo proszę o o przyspieszenie pewnej intencji, o uzdrowienie duchowe dla mnie, mamy, babci i reszty rodziny, o łaskę głębokiego nawrócenia dla rodziny i przyjaciół, dla Uli i Tomka i o dar nieba po śmierci dla osób Bogu wiadomych. Bóg zapłać.

 • Szczęść Boże,
  Bardzo proszę o modlitwę w intencji mojego małżeństwa w kryzysie, aby Pan Bóg pomógł nam się pogodzić i trwać w małżeństwie mając w pamięci słowa przysięgi wypowiedzianej przed ołtarzem.
  Bóg zapłać

 • Szczęść Boże, proszę o o potrzebne łaski i zbawienie dla mojej rodziny, przyjaciół, znajomych, osób za które się modlę, moich dobroczyńców i winowajcow, dla mnie, sąsiadów i wszystkich ludzi na całym świecie. I o łaskę zrobienia prawa jazdy i stanięcia na nogi jak najszybciej. Bóg zapłać.

 • Dziekuje Tobie i Bogu za cala pomoc dla Taty. Prosze jest jeszcze wiele zagrozen aby była stabilna i pewna skuteczna pomoc stabilizatora wyleczenie krwiaka dróg moczowych i zapewnianie lekow ratujacych zycie. Proszę tez wypros mu nawrócenie i prawdziwie Boże zycie smierc w przyszlosci. Bogu CHWAŁA

 • Proszę o modlitwę w intencji za uzdrowienie mojego taty Piotra. Piotr ma 56 lat choruje na raka mózgu.Proszę o wstawiennictwo Świętej Rity Świętego Peregryna i świętego Charbela i o waszą wspólną modlitwie o cud uzdrowienia kochanego taty męża i dziadka od dwóch miesięcy

 • Prosze za Tate. Wiesz jak z sercem i powikłaniami. Do tego bardzo schudl. I jest kłopot z dostępem do lekow. Prosze o Twoją pomoc i interwencje badz z nim w szpitalu. Chron również od covid. Dziękuję

 • O zdrowie dla Jana bronislawy syna jakuba o uwolnienie z nalogu o nawrocenie syna I męża o poprawę sytuacji finansowej o blogoslawienstwo boże w rodzinie o zdrowie dla siostry janiny meza Gustawa