Skrzynka intencji

MODLITWA W WASZYCH INTENCJACH

Jeśli potrzebujesz modlitwy – NAPISZ!
Formularz dostępny poniżej.

Wszystkie intencje polecamy Bogu we wspólnej modlitwie i poście.
SZCZĘŚĆ BOŻE!

Dopisz intencję

Intencji: 1 515

 • Szczęść Boże !
  Za wstawiennictwem Św Archaniołów i Matki Bożej Różańcowej pokornie proszę o modlitwę w intencji odzyskania zdrowia i energii do działania.
  O znalezienie pracy blisko domu , siły do ukończenia szkoleń zawodowych i potrzebne łaski.
  O uzdrowienie z chorób oczu i kręgosłupa dla ojca , życie wieczne dla mamy i babć.

 • Bardzo prosze o modlitwe w intencji powrotu do zdrowia dl syna.
  W intencji zdrowia dla dzieci i dla mnie oraz otrzymania w calosci dobr ziemskich i duchowych./o udaremnienie zla ze strony nieprzyjaciol,uzaleznionego mezczyzny/.

 • Szczęść Boże prośba o modlitwę w intencji Angeliki i jej poczętego dzieciątka o Boże Błogosławieństwo i Dary Ducha Świętego, umocnienie w nawróceniu, potrzebne siły fizyczne i duchowe, oraz opiekę Matki Bożej z Guadalupe oraz Św. Charbela.

 • O skuteczne leczenie, dobre wyniki najbliższego tomografu i wyleczenie mojej mamy Małgorzaty z przerzutów nowotworowych. Aby podniosła się z depresji spowodowanej chorobą i aby zniknęły zaburzenia mowy spowodowane lekami

 • Za wstawiennictwem SW.Stanisława Kostki w intencji dzieci i młodzieży o potrzebne łaski dla nich oraz za małżeństwa,rodziny , pokój na Ukrainie i świecie.
  Bóg zapłać,wszystkiego blogoslawionego

 • Bardzo proszę o modlitwę w intencji mojego nienarodzonego wnuka Diagnoza lekarska jest jednoznaczna że BĘDZIE chory nadzieję mamy tylko w BOGU Proszę też o modlitwę w intencji Renaty która zmagania się z choroba nowotworową

 • Szczęść Boże, proszę o modlitwę w intencji dobrego rozwiązania sytuacji z Jakubem, aby Bóg pomógł Mu wrócić na dobrą drogę, powrócić do Oliwii, jeśli taka jest Jego wola.

 • Z całego serca proszę o modlitwę w intencji uratowania naszego małżeństwa o przemianę serca oraz nawrocenie męża oraz światło Ducha Świętego.