WEB 2020

Wakacyjna Ewangelizacja Bieszczadów – Bieszczady dla Jezusa 2020

Polańczyk-Solina-Myczków-Wołkowyja-Ustrzyki Górne-Wetlina-Cisna

Bieszczady to miejsce odpoczynku i radosnego przebywania dla wielu ludzi z całego kraju, którzy tu pragną spędzić czas odnowy sił fizycznych ale i duchowych. Przybywają tu także ludzie zagubieni, poszukujący sensu życia. Podczas inicjatywy WEB chcemy dla wszystkich zapewnić przede wszystkim pomoc i wsparcie moralne i duchowe formie wspólnego przebywania, spotkań, dialogu, modlitwy wspólnotowej, a także przez koncerty znanych wykonawców chrześcijańskich, projekcji filmowych, spektakli małych form teatralnych itp.

Inicjatywa jest koordynowana przez Szkołę Nowej Ewangelizacji Św. Jakuba Apostoła działającą w ramach Katolickiego Stowarzyszenia UNUM  z udziałem Diakonii Modlitwy Epafras, Wspólnot, Ruchów i Stowarzyszeń Katolickich (KSM, Ruch Apostolstwa Młodzieży, Ruch Światło-Życie, Odnowę w Duchu Świętym i in.)

Mamy nadzieję, że inicjatywa Wakacyjnej Ewangelizacji Bieszczadów będzie promowana w dalszym ciągu nie tylko przez naszą Archidiecezję, ale także przez inne Kościoły lokalne, bo jest to jedna z inicjatyw ewangelizacyjnych w Polsce, którą warto kontynuować.

Serdecznie zapraszamy na kolejną Wakacyjną Ewangelizację Bieszczadów „Bieszczady dla Jezusa 2020”

Zapraszamy animatorów i tych, którzy pragną dzielić się Jezusem z innymi.

Osoby spoza Szkoły Nowej Ewangelizacji, RAM, KSM i Oazy powinny przywieźć opinie lub list polecający od swojego duszpasterza.