Skrzynka intencji

MODLITWA W WASZYCH INTENCJACH

Jeśli potrzebujesz modlitwy – NAPISZ!
Formularz dostępny poniżej.

Wszystkie intencje polecamy Bogu we wspólnej modlitwie i poście.
SZCZĘŚĆ BOŻE!

Dodaj intencję

Intencji: 625

 • Panie Boże – obyś skutecznie mi błogosławił i rozszerzył granice moje, a ręka Twoja była ze mną, i obyś zachował mnie od złego, a utrapienie moje się skończyło! Panie Boże proszę Cię, pomóż mi abym sobie z tym błogosławieństwem poradził i abym zawsze pamiętał, że mam je od Ciebie!

  Proszę i błagam wszystkich o modlitwę za mnie i pomoc w rozwiązaniu trudnych spraw. Potrzebuję wsparcia i prawdziwej gorącej modlitwy w moich intencjach. Bóg zapłać wszystkim

 • Panie Boże – obyś skutecznie mi błogosławił i rozszerzył granice moje, a ręka Twoja była ze mną, i obyś zachował mnie od złego, a utrapienie moje się skończyło!

  Panie Boże proszę Cię, pomóż mi abym sobie z tym błogosławieństwem poradził i abym zawsze pamiętał, że mam je od Ciebie!

  Proszę i błagam wszystkich o modlitwę za mnie i pomoc w rozwiązaniu trudnych spraw. Potrzebuję wsparcia i prawdziwej gorącej modlitwy w moich intencjach.

  Bóg zapłać wszystkim

  Grzegorz

 • Błagam o modlitwę o pomoc w pracy i w domu. Nie mogę sobie poradzić z obowiązkami. Mam wymagającą Kierowniczke. Boję się chodzić do pracy. Polecam modlitwie nawrócenie mojej rodziny i zbawienie dla duszy mojej zmarłej mamy Danuty. Bóg zapłać

 • Szczęść Boże, zwracam się z ogromną prośbą o modlitwę w intencji mojej Rodziny (córek – Dominiki i Karolinki syna Karolka oraz żony Ani ) o błogosławieństwo dla nich oraz dar zdrowia, a dla mnie o nawrócenie oraz o światło Ducha Św. i pomoc w wyjściu z zadłużeń – Seweryn

 • Proszę o modlitwę szukam pracę dobrej dobrze płatną stałą w Londynie. Nawrucenia braci Mariana i Stanisława. O miłości na nowo małżestwie Czesława i Wandę. O dobrą żonę siły,zdrowie.

 • Proszę o modlitwę o dar szczęśliwego potomstwa dla córki Sylwii a dla córki Justyny o dobrego człowieka na swej drodze aby założyła rodzinę o zdrowie i łaski dla rodziny prosi mama Elżbieta

 • Bardzo proszę o modlitwę w intencji o uzdrowienie naszego małżeństwa Marty i Bartosza, o uwolnienie męża od złych duchów, zniewolenia inną kobietą a napełnienie jego serca pragnieniem powrotu i realizacji przysięgi małżeńskiej.

 • Panie Boże proszę i błagam o wysłuchanie moich próśb i intencji, które kieruję do Ciebie, Matki Boskiej, wszystkich Świętych oraz w szczególności do św. Judy Tadeusza, Ojca Pio, Świętej Rity I Błogosławionej Siostry Sancji.
  Wszystkich błagam o modlitwę za mnie i w moich intencjach.
  Bóg zapłać!
  Grzegorz

 • Proszę , bardzo mocno o modlitwę w intencji, mojego taty , który zmaga się choroba nowotworowa, proszę o uzdrowienie, uśmierzenie bólu , proszę Boga oto by tata mógł wstać i cieszyć się pełnia życia dla Nas, a przede wszystkim dla siebie. Za modlitwę bardzo serdecznie dziękuje

 • Pokornie proszę o modlitwę w intencji uwolnienia z bólów i gorączki ,o prowadzenie w leczeniu- rzetelnych lekarzy i poukładanie spraw w pracy zawodowej. O nawrócenie i uzdrowienie rodziców i uwolnienie od agresywnych i sąsiadów.Bóg zapłać prosi Grażyna

 • Proszę z całego serca o modlitwę w intencji:

  -rozwiązania z pomocą łaski Bożej problemów rodzinnych, zdrowotnych i finansowych

  – o przemianę życia, znalezienie pracy i dokończenie studiów

  -o wzrost wiary, wytrwałość, pokój serca i duszy oraz wszelkie potrzebne łaski Boże dla całej rodziny

  -o Bożą pomoc i Błogosławieństwo w szkole i w nauce dla Natalki i Oli

  -o potrzebne siły duchowe i fizyczne do pokonania przeciwności losu

  – o pomyślną sprzedaż domu i nowe Boże miejsce dla całej rodziny

 • Proszę o modlitwę za Pawła przez serce Maryji, Paweł znęca się psychicznie nad żoną i dziećmi, nadużywa alkoholu i ciągle grozi żonie.

 • Bardzo proszę o modlitwę w intencji ciężko chorego taty Władysława . O uzdrowienie i zdrowie dla mamy Heleny . I proszę Cię też Panie Boże o opiekę nad Pauliną synami mężem . I chce Ci Panie Boże podziękować za moc modlitwy . Za uzdrowienie z wypadku Oli Proszę o łaski dla jej rodziny .

 • Proszę o modlitwę w intencji uzdrowienia mojej córeczki Nadii Marii /…/ z podejrzenia choroby genetycznej oraz chorób jej towarzyszących aby była zdrowym dzieckiem zarówno fizycznie jak i umysłowo Bóg zapłać

 • O Chatbelu proszę o powrót męża szczęście miłość radość w naszym małżeństwie i rodzinie.Oddaje Tobie wszystko co leży na sercu o rozwiązanie.

 • O UWOLNIENIE OD ZLEGO DUCHA I O DUCHA (SWIETEGO) DLA BISERKI I DLA NAS. NIE DANE MI BYLO MIEC MEZA WCZESNIEJ – I WCIAZ CZEKAM NA MEZA, (PRZYBRANA MATKE) I SYNA… ZA WSZYSTKIE WYKORZYTSANE I ZŁAMANE MORALNIE KOBIETY. O UWOLNIENIE MNIE I NAS OD TEJ MATNI I UWOLNIENIE I UZDROWIENIE BISERKI. O TRZY RYBY – MEZA – MATKE – SYNA… I SIOSTRE…

 • Jezu Miłosierny, błagam o łaskę nawrócenia, uwolnienia od wszelkiego zła, dobrej spowiedzi i przemiany życia dla Mariusza. Wyprowadź go z niesakramentalnego związku, w którym żyje.

 • Jezu Ukochany błagam Cię o uzdrowienie naszego małżeństwa Marty i Bartosza oraz uwolnienie męża od wszelkiego zła i zniewolenia inną kobietą a napełnienie jego serca miłością do żony i pragnieniem realizacji przysięgi małżeńskiej.

 • /…/

  O robotnikow ktorzy poniosa czego my nie mozemy niesc bo my mamy niesc rodzine (Rodzine) gdy oni nasza sztuke slowa (naszaa Sztuke Slowa)…

  O przebaczenie uleczenie zranien z obu stron i obleczenie naszych kosci skora uwielbiona bez znamienia trwania na ziemi oznak starosci naznaczenia brzydota ciala. O piekno naszych nigdy nie starzejacych sie cial. Bo co dam mezowi, czy [to], czego nie mam albo to, co mnie i nam zabrano/odebrano?

  O milosc mojej matki/Matki…

  Aby przeklenstwa i zlorzeczenia Jenego i wielu nie mialy mocy nad nami.

 • O cud Slonca w Naszym zyciu. Aby Pan Zniwa wyslal robotnikow na Moje i Nasze tj. Jego Zniwo, bo sami jestesmy w drodze, ciala nasze na krzyzach, a tu Dzien Przygotowania [Paschy]. O cud slonca jak w Fatimie bo nie moge miec dzieci o czym wie Pan Zniwa (starosc fizyczna i choroba psychiczna zreszta „nie mam duszy”)?

 • chciałabym prosić o modlitwę w intencji mojego męża Krystyna o laskę wiary nawrócenie pokorę przemianę serca żeby P.Jezus wyrwał go z sideł diabelskich zdjął mu klapki z oczu, uwolnił od narkotyków nieodpowiednich ludzi a postawił Bożych żeby zrozumiał ze zażywając narkotyki niszczy siebie i nasza rodzinę , o uratowanie naszego małżeństwa. a dla mnie o sile i cierpliwość w znoszeniu przykrości.

 • Błagam Cię Panie Jezu ,Mateczko Najświętsza uzdrów mojego syna Przemysława przebywającego w Holandii po wylewie,pozwól na załatwienie pozytywnie wszystkich spraw i szybki powrót syna do Polski.Boże oświeć tym Holendrom umysły aby działali w dobrej wierze.

 • Proszę o nawrócenie, uwolnienie od wszelkiego zła , niewiary,zlych duchów; oczyszczenie serc; uzdrowienie duszy, ciała, psychiki,relacji,uczuć oraz życie sakramentalne dla Martyny i jej bliskich. Dziękuję.

 • Proszę o modlitwę o prowadzenie Boże i błogosławieństwo w pewnej sprawie. O opiekę Matki Bożej Pięknej Miłości. Bóg zapłać!

 • Bardzo proszę o modlitwę w intencji wyprowadzenia Mariusza z niesakramentalnego związku, w którym żyje oraz o łaskę nawrócenia, uwolnienia od wszelkiego zła,dobrej spowiedzi i przemiany życia dla Mariusza.

 • Proszę o modlitwę za mojego kolegę, by wreszcie zaczął myśleć nad tym co robi I zawsze podejmował mądre decyzje oraz odwagę I siłę w uwolnieniu się od ludzi, którzy go wykorzystują

 • oszę o modlitwę w intencji nawrócenia Grzegorza i łaskę spowiedzi dla niego Proszę również o modlitwę w intencji odrodzenia mojego małżeństwa, by Grzegorz wrócił do domu.