SABINA, 22 l.

W pierwszym dniu byłam trochę zdezorientowana tym co działo się na kursie, ale stopniowo zaczęłam się w nim odnajdywać. Doświadczyłam wielkiego wzruszenia podczas sakramentu pokuty i doznałam długo oczekiwanego pokoju w sercu, dostałam wiele wspaniałych wskazówek. Konferencje skłaniały mnie do głębszej i pokazały jak ważna jest wiara w to, że Pan Bóg kocha nas bezgranicznie i to On wie co dla mnie najlepsze.

DOROTA, 18l.

Poznałam to co ode mnie chce Bóg, w trakcie kursu stąpił Duch Święty. CHCĘ POZNAĆ PRAWDZIWEGO BOGA.

KASIA, 39l.

Podczas tego kursu bardzo dotknęło mnie to, że Bóg Ojciec mówił indywidualnie do mnie, że zapewniał mnie, że kocha mnie tak potężny Bóg. Dotarło do mnie, że musze odnowić z Nim swoją relację, dotarło do mnie jak bardzo mnie kocha dając nam Jezusa. Jak jest wielki i wspaniały. Mam najcudowniejszego Ojca.

PAWEŁ, 34l.

Na kursie Nowe Życie dowiedziałem się jak lepiej przeżywać Msze Świętą. Jak bardzo Bóg nas wszystkich kocha, tak że nie jesteśmy w stanie tego pojąć swoim rozumem w pełni.

ALICJA, 46l.

Doświadczenie obecności żywego Boga w Eucharystii. Działania Ducha Świętego przez cały kurs oraz nieopisana miłość, pokój po wylaniu Ducha Św. Chwała Tobie Panie za wszystko co dla mnie czynisz. Amen.

ANITA, 18l.

Doświadczyłam tutaj pięknego i wzruszającego sakramentu pokuty, dzięki któremu inaczej spojrzę na pewną sprawę. Dzięki konferencjom pierwszy raz tak długo miałam styczność ze Słowem Bożym, z Pismem Świętym. Odczułam tutaj taką więź wspólnotową, która jednocześnie łączy nas z Bogiem, naszym Zbawicielem. Amen.

MARIA, 46l.

Panie dziękuję Ci, że ukazałeś mi jak przeogromna i bezgraniczna jest Twoja miłość. Dziękuję Ci, że zostałeś z nami, że karmisz nas swoim Ciałem. Dziękuję za Twojego Duch, który nas umacnia, oświeca i prowadzi. Ten kurs był dla mnie wielkim dziękczynieniem za to wszystko czym Pan Bóg nas obdarza, zupełnie za darmo. Dziękuję Ci za Twoją miłość Panie.

DAREK, 29l.

Podczas tego kursu zobaczyłem kiedy moje życie zaczęło się knocić i wiem, że sam nie wyjdę na prostą.

NATALIA, 24l.

Kurs Nowe Życie to czas poznania całym sobą Miłości Bożej. To czas doznania Jego bliskości i czułości w najskrytszych zakamarkach naszych serc. To czas przemiany myśli, spojrzenia na życie. To czas oddania Panu Bogu całego siebie i w bezgranicznym zaufaniu podążania za Jego drogą.

EDYTA, 40l.

Kolejny raz Jezus przypomniał mi jak bardzo mnie kocha! Kim dla Niego jestem. Chwała Jezusowi!

MIŁOSZ, 20l.

Jezus pokazał mi, że Jego droga jest prosta, że tylko On jest właściwą, prawdziwą i pełną miłości drogą.

CECYLIA, 24l.

Podczas jednej konferencji przypomniał mi się obraz z dzieciństwa: Jak chciałam coś zrobić.. biegłam rozradowana i z całej siły uderzyłam w szafkę. A zaraz potem przytuliła mnie mama i pojawiły się takie słowa: „Nie bój się upadków bo Pan Bóg jest wtedy najbliżej ciebie. Otrzymałam także łaskę wolności, taką odwagę, otwartość, uwolnienie od lęku „co sobie ludzie pomyślą”, Pan Bóg pokazał mi również mój zafałszowany obraz Boga.

PAWEL, 24l.

Dar Ducha Świętego poczułem fizycznie, psychicznie i duchowo. Piękny czas, który rozwiał wiele wątpliwości i stał się mocnym fundamentem trwania w naszym Panu Jezusie Chrystusie.

EWA, 50l.

Poznałam jak bardzo Bóg ukochał mnie, że jestem Jego kochaną córką. Nie muszę nic robić tylko ufać, On wie czego mi potrzeba i dba o mnie, o moje dzieci, rodzinę. Tylko ufać Miłości Miłosiernemu Bogu.

JOLANTA, 25l.

Pan Bóg dotkną mnie swoim nieograniczonym pokojem, odzyskałam oddech na tym kursie, zostawiłam Bogu to wszystko co nie pozwalało mi normalnie funkcjonować, można by rzec, że narodziłam się na nowo. Dzięki wspaniałemu kapłanowi x Maciejowi udało mi się rozwiać wszelkie wątpliwości i zdecydować, w którą stronę mam teraz iść. Dziękuję Bogu, że mimo zabiegania i braku czasu udało mi się tutaj przybyć i uwielbiać Boga za Jego nieskończoną miłość do mnie. Na nowo odzyskałam wiarę, że jestem córką Króla.

BASIA, 38l.

Po raz kolejny Pan pokazał mi, że jest dobry, że usprawiedliwił mnie na krzyżu. Przecież to mi należała się kara śmierci za grzech a Jezus zrobił to za mnie. Więc nie pozostaje mi nic innego tylko przyjąć Jego Miłość. Wybrałam życie!!! Amen. Chwała dla Jahwe.

KUBA, 19l.

Na tym kursie poczułem potrzebę odkrycia Bożej Miłości. Czuję, że nie jestem gotowy by jej doświadczyć, tutaj dowiedziałem się gdzie ją znaleźć.

MARTYNA, 23l.

Na kurs przyjechałam zaraz po podjęciu decyzji o zakończeniu pewnego etapu w moim życiu. Kurs pomógł mi zamknąć drzwi grzechowi i otworzyć drzwi dla Boga. Od dziś jestem inną osobą. Córką Boga, który daje mi siłę na rozpoczęcie wszystkiego od nowa. Te dni całkowicie odmieniły moje serce i duszę.

AGNIESZKA, 33l.

Panie Jezu dziękuję Ci za to, że tak realnie pokazałeś mi, że jestem grzeszna, niedoskonała, że sama nic nie mogę zdziałać! Ale jest Ten, który kocha mnie taką jaka jestem, który przebacza i odpuszcza moje grzechy. Podnosi i prowadzi ku wzrostowi. Teraz wiem jak ważna jest wspólnota, w której mogę się rozwijać duchowo i zgłębiać Twoje Słowo. Panie ja chcę być Twoim narzędziem, ty posługuj się mną w życiu. Kocham Cię Jezu. Amen.

BARTOSZ, 25l.

Dzięki kursowi zrozumiałem, że jesteśmy grzesznikami i powinniśmy się do tego przyznać. Aby być w pełni szczęśliwymi i cieszyć się z życia powinniśmy oddać naszą „koronę” Jezusowi, żeby to On był naszym Panem. Otwierając swoje serce na dary Ducha Świętego możemy w pełni cieszyć się życiem.

WERONIKA, 19l.

Kurs Nowe Życie był dla mnie czasem kiedy bardzo osobiście mogłam doświadczyć bezinteresownej i bezwarunkowej miłości Pana Boga względem mnie i bliskich mi osób. W czasie nauczania o grzechu mocno dotknęły mnie słowa: „Bóg nie wybacza tylko tego, czego nie wyznajemy”, co pozwoliło mi na nowo odkryć wartość tego sakramentu, jego przemieniającą moc. Chwała Panu.

AGNIESZKA, 40l.

Poczułam iż wszystko zło jakie spotkał o mnie w życiu było po coś. Skoro Bóg do tego dopuścił było to dobre i miało przesłanie. Poczułam iż Bogu nie jestem obojętna. Odkorkował moje serce. Czułam iż modlitwy, które do niego kierowałam nie w pełni to Niego docierały, dlatego że tkwił we mnie grzech żalu i nieprzebaczenia. Czuję iż mam siać, być siewcą. Chwała Panu.

JOANNA, 43l.

Odkryłam, że Bóg to największe dobro jakie mam. To mój przyjaciel, to On mnie zbawia za darmo, że kocha mnie za darmo, mimo moich słabości.

ANDRZEJ, 44l.

– uświadomiłem sobie, że Jezus kocha mnie najbardziej na świecie,

– stary Andrzej umarł by mógł się narodzić nowy Andrzej w Chrystusie Jezusie Panu naszym,

– jak orzeł chcę zacząć nowe życie natchnione przez Ducha Świętego,

– muszę się trzymać Słowa Bożego,

ELA 30l.

Dzięki temu kursowi zrozumiałam, że mimo moich wad i grzechów Bóg mnie kocha. Bóg nie osądza. Bóg zaprowadził mnie bym tutaj była i zmieniła swoje życie. On ma dla mnie jeszcze lepsza drogę niż sama sobie wymyśliłam.

AGNIESZKA, 45l.

Bóg mnie kocha – bezwarunkowo. Przemienił moje serce, które teraz jest jak gąbka pełne miłości. Z Jezusem mogę wszystko.

MAŁGORZATA, 41l.

Na Kursie Nowe Życie doświadczyłam niesamowitej miłości Boga. Boga, który kocha mnie bezwarunkowo taką jaka jestem grzeszna, słaba i często upadająca. Jezus otworzył mi oczy i serce by nieść go ludziom najbardziej pogubionym, słowem i uśmiechem, dobrym czynem, aby we mnie mogli zobaczyć Jezusa.