Skrzynka intencji

MODLITWA W WASZYCH INTENCJACH

Jeśli potrzebujesz modlitwy – NAPISZ!
Formularz dostępny poniżej.

Wszystkie intencje polecamy Bogu we wspólnej modlitwie i poście.
SZCZĘŚĆ BOŻE!

Dopisz intencję

Intencji: 1 683

 • O cud uzdrowienia dla mamy i Boże błogosławieństwo dla całej rodziny oraz o wyjście z długów i poprawę sytuacji finansowej. Jezu ufam Tobie! ❤

 • Modlę się za Oskara
  o wytrwałość w wierze dla niego
  Bezgraniczne zaufaniu Bogu dla niego
  Nawrócenie
  oraz proszę o rozpalenie Duchem Świętym między nami miłości przyjacielskiej

 • Proszę o modlitwę o pomoc w wyjściu z długów i uratowanie domu przed komornikiem o pobłogosławienie finansowe naszej rodzinie aby już nigdy kwestia finansowa nie zaprzątała naszych myśli

 • Szczęść Boże.
  Proszę o modlitwę wstawiennicza w intencji ratunku, czyli znalezienia mieszkania, domu dla mnie i męża. Od wczoraj jesteśmy w mieści gdzie skończyła nam się umowa, właścicielka nie chce rozmawiać o przedłużeniu, wszystko mamy opłacone. Niestety my nie mamy się gdzie wyprowadzić, ani pieniędzy na wynajęcie. Prosimy Boga w trójcy jedynego o cud i Maryję Matke Boża o wstawiennictwo za nami.
  Bóg zapłać za wsparcie modlitwa.

 • Proszę o modlitwę w intencji zdrowia, sił i pokoju Serca dla Aleksandra Koniecznego i całej rodziny. Serdeczne Bóg zapłać.

 • Proszę o modlitwę o łaskę, aby Bartłomiej mnie pokochał i do mnie wrócił jeśli jest to zgodne z wolą Bożą. Żebyśmy stworzyli szczęśliwy związek ku większej chwale Boga.

 • O uwolnienie mojego syna Krystiana od uroku i przekleństw na niego rzuconych, o Boże błogosławieństwo na jego drodze życiowej

 • Proszę o modlitwę w intencji remontu domu rodzinnego, aby znalazl się dobry, tani hydraulik, fachowiec, który szybko zrobi nam remont centralnego ogrzewania. Oby Duch Św go prowadził i oby tata podejmował dobre dexyzje, żeby nie musiał sam wszystkiego robić, bo siły już nie te, a pomocy nie ma znikąd, wszyscy odmawiają, albo cena jest tak duża, że nas nie stać, albo termin jest zbyt odległy.. Błagam o interwencję Boża, po ostatnich remontach z niezbyt fachowymi ludźmi, tata przez nerwy i orzerobki gorzej się czuje. Boże pomóż nam, niech Duch Św obdarzy swoimi darami. Św Józefie wstawiaj się za nami! Błagam o pomoc, potrzebna szybką interwencją. Jezu Ty się tym zajmij.

 • Proszę o potrzebne łaski, siłę i ukojenie oraz dar nieba dla pewnego dręczonego chłopaka oraz o potrzebne łaski dla jego oprawcow i ofiar przemocy szkolnej.

 • Proszę o Miłosierdzie Boże dla grupy ludzi, których spotkałam bardzo dawno temu. O potrzebne łaski i zbawienie szczególnie dla osoby Bogu wiadomej. Bóg zapłać.

 • Proszę o wstawiennictwo w modlitwie o łaskę uzdrowienia rdzenia kręgowego szyjnego dla mojego syna Marcina, który po wypadku jest sparaliżowany, żeby przez moc imienia Jezus zaczęły się regenerować wszelkie połączenia nerwowe i powróciła prawidłowa praca narządów wewnętrznych. Bóg zapłać wszystkim za modlitwę. Mama Joanna. „O cokolwiek byście prosili Ojca, da wam w imię moje.” (J 16,23) „Gdzie dwóch albo trzech gromadzi się w Moje imię, tam jestem pośród nich” (Mt 18,20).

 • W intencjach Bogu wiadomych za Krzysztofa, Magdę, Filipa, mnie, Adama z rodziną, Jolantę, Maćka, Sławomira, Stanisława, Wioletę, zmarłych z rodziny.

 • Proszę o modlitwę za mnie żebym wyszła z uzależnienia oglądania pornografii i masturbacji (ogólnie od nieczystości) ułożyła sobie jakoś życie, znalazła stałego spowiednika i nie bała się spowiedzi, o zdrowie i siły oraz o nawrócenie i wzmocnienie swojej wiary w Boga…

 • Dzieciątko Jezus, tak bardzo dziękujemy Ci za wszystkie łaski. Ty wiesz, że juz nie mamy sił i jesteśmy na granicy życia i śmierci w bólu. Proszę o ostateczną wolność dzieci bożych i środki na realizację naszego powołania. Powołuję się na Twoją obietnicę Kochany Jezu , Maryjo Ratuj Kochana !!!

 • Błagam o uzdrowienie dla ciężko chorego miesięcznego Bartusia, który miał wylew do mózgu 2 stopnia podczas porodu oraz o siły i pociechę dla rodziców.

 • Prosze o uzdrowie Piotra z ciężkiej depresji. Prosze o uzdrowienie na ciele i duszy. Prosze o pomoc w nałogu palenia papierosów i prosze o Dary Ducha św. Dziekuje bardzo

 • Proszę o modlitwę w intencji uratowania mojego związku z Krzysiem, zeby on jeszcze o mnie zawalczył..🙏😭 Bóg zapłać za każdą modlitwę.

 • Podziękowanie za pomyślną podròż do Kambodży,z prośbą o pomyślną rekrutację dla Magdy ,za pomyślną podròż do i z Malezji i Filipin dla Krzysztofa, pomyślny pobyt w Malezji,Filipinach i krajach tranzytu dla Krzysztofa,o zdrowie Jolanty, Maćka, Smugi, Filipa, o przedłużenie mi renty , o dodatek zdrowotny do emerytury Jolanty, za wygraną w konkursach KaVA/Cava dla 2projektòw w 2.etapie, o publikację artykułu na 70 pkt dla Krzysztofa, za szybkie wyposażenie Goszczyńskiego, za szybką sprzedaż mieszkania z Karpiej i szybki zakup mieszkania na Plaszowie dla Jolanty, za Sławomira, Stanisława, Wioletę, zmarłych z rodziny.

 • Proszę o łaskę nawrócenia, uwolnienia oraz przemiany wewnętrznej Dawida oraz o światło i dary Ducha Świętego dla niego

 • Proszę o potrzebne łaski, Boże prowadzenie i Boże błogosławieństwo dla całej grupy Chrismenos i ich rodzin, owoce kursu Zarządcy Bożych Dóbr, wytrwałość i siłę do kontynuacji kursu i modlitw, o intencję w sercu. Bóg zapłać.

 • Bardzo proszę o modlitwę w intencji chorego Męża Stanisława, u którego wykryto tętniaka jamy brzusznej, o rychłe podjęcie leczenia.
  Proszę o modlitwę w intencji rozwiązania trudności materialnych w rodzinie w związku z zaistniałą sytuacją losową.

 • Za Patrycję, Mateusza i Panią Alfredę o Boże Błogosławieństwo dla nich, o ustanie wszelkich epidemii i o pokój na świecie, o nawrócenia w rodzinie, o zdrowie duszy i ciała dla siebie, za dusze w czyśćcu cierpiące o dar Nieba dla nich, intencja dziękczynna za otrzymane Łaski.

 • Proszę o modlitwę o światło i Dary Ducha Świętego podczas pisania matury poprawkowej z matematyki mojego syna Mikołaja. Daj mu Boże siłę w tym grudnia dla niego czasie. Nie opuszczaj go. Proszę!!!

 • Prosze o pomoc w licznych troskach i BOLACZKACH dotyczących zdrowie duszy i ciała. O ratunek w zagrożeniach i uciskach o przygotowanie do dobrej smierci i ZBAWIENIA dla mnie i bliskich. O ochronę od zła i zarazy. Dopilnuj bysmy byli w Niebie. Dziekuje

 • Proszę o uzdrowienie psychiki mojego syna chorującego na chad, wyrwania z więzów nałogu, z depresji, z strachu , marazmu , pokus alkoholowych. Proszę o większą wolę walki o lepsze jutro , o usamodzielnienie się. Żeby mania już nigdy nie powróciła. Przede wszystkim o powrót syna na drogę do Boga

 • Proszę o modlitwę, o łaskę zdrowia i wszelkich łask Bożych dla mnie i moich najbliższych, prawidłowe wyniki badań lekarskich i laboratoryjnych oraz ustąpienie dolegliwości bólowych bez powikłań i łaskę powrotu do zdrowia i sił fizycznych i psychicznych.
  Maryjo czuwaj nad naszą rodziną i mną OJCZE Błogosław nam duchu święty dopomóż.
  Proszę chrońcie nas od chorób nieszczęść i złego.
  Dziękuję za otrzymane łaski. Panie Ty wiesz wysłuchaj mojego błagania

 • O cud uzdrowienia Tomka z nałogów, zazdrości i portali społecznościowych, o łaskę wzajemnej miłości między Monika i Tomkiem, dar sakramentu małżeństwa i wzajemne zrozumienie.

 • Proszę o modlitwę za syna Mateusza, który udaje się w daleką podróż.
  O straż Aniołów i ochronę przed wszelkim złem.

 • Przesylam swoje intencje mszalne zbiorowa i indywidualne

  Szczesc Boze wzbudzam w swoim sercu wszystkie intencje swoje i innych osob i za wszystkich paulini

  Prosze o modlitwe za moja mame Danute Pietrzak zeby byla zdrowa i wyzdrowiala z wszystkich chorob jakie ma

  Prosze o modlitwe za firme pge energia odnawialna zeby mnie zatrudnili dzial kadr rozpatrzyl moje cv pozytywnie

  Prosze o modlitwe zebym znalazl dobra prace

  Prosze o modlitwe za Beaty Hetmanska zeby mnie wynajela jako DJ na imprezy

  Prosze o modlitwe za mnie zebym byl zdrowy fizycznie i psychicznie

  Prosze o modlitwe za moja babcie Anne Pietrzak zeby sie opanowala co robi i zeby nie czepiala za byle co

  Prosze o modlitwe za mojego wujka Zdzislaw P zeby mnie zabieral wszedzie gdzie jedzie np do swojej pracy i zeby nie czepial sie za byle co

  Prosze o modlitwe zebym ulozyc sobie zycie dobrze

  Prosze o modlitwe zeby kazdy mnie wynajmowal jako DJ na imprezy

  Prosze o modlitwe za Kazimierz N zeby mnie przyjal do swojego zespolu muzycznego i zeby dal mi znac jak bedzie impreza

  Prosze o modlitwe za wszystkich ludzi zeby Kazdy przychodzil do mnie ze sprawa nawet soltys

  prosze o modlitwe za urzad gminy zeby kazdy wniosek rozpatrzyl pozytywnie

  Prosze o dopisanie intencji zeby Michal affeltowicz i Artur kaluza i Katarzyna Piotrowska i Kamil Kuznak mnie przyjal do pracy w PGE energia odnawialna i zeby rozpatrzyl moje CV pozytywnie

  Pozdrawiam serdecznie Marek Pietrzak

 • Proszę o uzdrowienie Darka z choroby narządów mowy po udarze. Darek opiekuje sie niepełnosprawną matką. Prosze tez o modlitwe za zdrowie Piotrka z depresji po duzych przezyciach .Bóg zapłać