Skrzynka intencji

MODLITWA W WASZYCH INTENCJACH

Jeśli potrzebujesz modlitwy – NAPISZ!
Formularz dostępny poniżej.

Wszystkie intencje polecamy Bogu we wspólnej modlitwie i poście.
SZCZĘŚĆ BOŻE!

Dopisz intencję

Intencji: 1 076

 • Proszę o dobrego męża i pokoj serca, radosc z życia i uzdrowienie relacji w pracy i rodzinie, proszę o przymnozenie wiary i ufności w Pana Boga. Proszę o opiekuna do domu rodzinnego.

 • Panie Jezu proszę pomóż znaleźć dobrą pracę stałą. O uzdrowienie i uwolnienie duszy i ciała. Bystrość umysłu,rozum boży,siły,zdrowie,mądrość bożą.

 • 1. O łaskę uzdrowienia z nałogu pijaństwa i zaburzeń psychicznych dla Mirosława i o pomoc Bożą i siły dla żony i dzieci oraz o jak najszybsze rozwiązanie tego problemu w rodzinie.
  2. O łaskę zdrowia dla ciężko chorej na nowotwór Anny oraz o potrzebne łaski dla męża i dzieci.
  3. O łaskę głębokiej wiary i jedność dla rodzeństwa oraz ich rodzin.

 • O rozwiązanie węzłów samotności Ali,o znalezienie Ali miłości swojego życia dobrego,odpowiedzialnego,uczciwego kawalera katolika,o przemianę wewnętrzną Krzysztofowi,o zgodę,wyjście z problemów,siły w pokonywaniu problemów,pozytywne załatwienie trudnych spraw Joli,Ali,Krzyska

 • Do miłosiernego Pana.
  Prośba o uzdrowienie mojej żony Beaty z raka piersi.
  I o znalezienie nowej dobrej pracy dla mnie.

 • Szczęść Boże,

  Pokornie proszę o wsparcie modlitewne w intencji znalezienia dobrego, kochającego, wiernego męża z którem będę mogła związać się węzłami sakramentalnej łaski, założyć rodzinę Bogiem silną we wzajemnym zrozumieniu, szacunku i miłości. .
  Proszę o prawdziwy przełom w moim życiu osobistym, o dar małżeństwa i macierzyństwa.
  Boże, Ojcze niebieski, który kierujesz losami każdego człowieka, pokieruj i moim życiem tak, bym znalazła sobie dobrego męża, z którym mogłabym godnie spełniać zadania, dla których małżeństwo ustanowiłeś.
  Ojcze, Ty nie chcesz, aby człowiek był samotny. Ty jesteś w komunii miłości z Synem i Duchem Świętym.
  Proszę, pozwól mi spotkać osobę, którą pragniesz mi dać.
  Jezu Ty się tym zajmij.

  Bóg zapłać za modlitwę.

 • Szczęść Boże.
  Bardzo prosze o modlitwę za mnie o uwolnienie mnie z wszystkich zabobonów,od myśli bluźnierczych, od myśli natrętnych,od grzesznych lęków i skrupulatności,o wyproszenie dla mnie sensu,spokoju i radości życia.
  Dziękuję.

 • Bardzo proszę o modlitwę w intencji uzdrowienia mojego męża Daniela z nowotworu oraz o światło Ducha Świetego dla jego lekarzy.

 • O naprawienie tego co się popsuło w moim związku narzeczeńskim. O wzajemną miłość, szczęście, wierność i zaufanie.

 • proszę o modlitwę za Anię i Andrzeja aby uwierzyli w miłość Pana Boga, o potrzebne łaski dla nich. Bóg zapłać za modlitwę

 • Proszę o modlitwę, bardzo proszę. Wiem, że moja intencja, w porównaniu w ogromnymi problemami innych ludzi jest błaha i że nie jestem godna jej spełnienia, ale z całego serca proszę o otrzymanie drugiej szansy. Chciałabym móc naprawić swoje błędy, chciałabym aby osoba na której mi zależy znów była w moim życiu, bo kocham. Boże wiele zrozumiałam w ostatnim czasie i zdaje się na Twoją wolę, ale proszę pozwól mi spróbować raz jeszcze, daj mi szansę. Bóg zapłać

 • Za Iwonę , która jest w stanie błogosławionym, o wszystkie potrzebne łaski dla niej i dzieciątka w jej łonie. O szczęśliwy przebieg ciąży i urodzenie zdrowego dziecka. O blogoslawienstwo dla jej męża Andrzeja i synka Emiliana.

 • Proszę o cud uzdrowienia dla mojego ciężko chorego taty. Proszę, by podawana w szpitalu antybioterapia przyniosła tak długo wyczekiwane rezultaty.

 • Proszę o modlitwę za miłość, żeby tęsknota, którą obecnie czuję, nie była tak bolesna. Za powrót tego, którego mam w sercu. Proszę o zrozumienie tego co się wydarzyło, o możliwość naprawy popełnionych błędów, o siłę, wytrwałość i przede wszystkim o wiarę. Za wszystkie modlitwy będę ogromnie wdzięczna.