Skrzynka intencji

MODLITWA W WASZYCH INTENCJACH

Jeśli potrzebujesz modlitwy – NAPISZ!
Formularz dostępny poniżej.

Wszystkie intencje polecamy Bogu we wspólnej modlitwie i poście.
SZCZĘŚĆ BOŻE!

Dopisz intencję

Intencji: 992

 • Proszę o modlitwę w intencji zmarłego Marka. Niech Dobry Bóg da mu niebo i ukoi ból rodziny.
  Bóg zapłać za modlitwę!

 • Proszę o modlitwę za miłość aby mój kochany Franuś zadzwonił zatęsknił wrócił do mnie jeszcze bardziej mnie pokochał został ze mną żebyśmy byli nierozlaczni do końca życia uwolnij Go od toksycznych ludzi z którymi teraz przebywa a w szczególności Jadwigi Mateusza Zenona Anety oświeć mu rozum żeby nie dał się zmanipulować żeby potrafił dokonać wyboru jaki postanowił żeby nie było kłamstw w naszym związku zbudowanym na miłości do siebie i Boga odsun Go z domu gdzie teraz mieszka a w którym panuje zło Boże pomóż mu się z tego uwolnić oświeć mu rozum żeby pozytywnie myslal

 • O opamiętanie i zmianę Krzyśka postępowania względem rodziny,o założenie Ali szczęśliwej,katolickiej rodziny z uczciwym,wiernym,odpowiedzialnym katolikiem szanującym Ale

 • Witam serdecznie!
  Bardzo proszę o uzdrowienie duszy i umysłu z krzywd wyrządzonych mi w dzieciństwie. Chociaż wybaczone, powracają bolesne wspomnienia, wyniszczając mnie i obdzierając z jakiejkolwiek godności i szacunku. Proszę o siłę, bym była lepszym człowiekiem i wzorem dla swoich dzieci. Przepraszam za ludzi, których i ja skrzywdziłam właśnie przez owe wyrządzone mi krzywdy w dzieciństwie.

 • Prosze o szczesliwa i owocna spowiedz z calego zycia jutro. I o otrzymanie oczyszczenia z wszelkich win i kar i z calego zla, o nowe zycie, o nowa szanse i o wszystko to co Bog chce dokonac jutro w moim zyciu.

  Bog zaplac.

 • Proszę o modlitwę o szybki powrót utraconego związku z Mariuszem o jego miłość do mnie i byśmy byli razem ze sobą na dobre i na złe szczęśliwi razem ze sobą do grobowej deski byśmy szybko powrócili do siebie. Trwali w wierności. By nie ulegał pokusom innych kobiet. By obdarzał mnie czystą miłością. By dziewczyny mieszające mu w głowie znalazły inną drogę życia. A szczególnie Klaudia

 • Panie Jezu, Mamo Boża błagam żebyśmy z Tomkiem na zawsze już byli razem, kochali się, byli sobie wierni, żebyście zawsze byli z nami oraz o dobre relacje z Rodzicami, zdrowie, długie życie i szczęście, żebym zawsze mieszkała osobno i o pomoc w pracy. Karolina, lat 31

 • Jezu Nasz, Najpiękniejsza Perełko Świata Kochamy Was Nad Życie Dziękujemy za Wszystko co Zrobiliście dla Nas z SW Pelegrynem Błagamy Najpierw Nieustannie W Waszych Świętych Intencjach Wybacz Daruj Zapomnij Prosimy Nie odwlekaj Naszych Próśb Na Potem Jesteście Nasi i Tylko Nasi Nikomu Was Nie Oddamy Bóg z Wami Kochany

 • O przebaczenie i pogodzenie się Agaty z Arturem dla dobra dzieci oraz bożą pomoc w kryzysie, uzdrowienie duszy i ciała,boże błogosławieństwo dla nich odejście artura od Anny i pracę w swoim zawodzie oraz powrót do dzieci Uli i Piotrusia. Jezu, Maryjo i św Józefie miejcie ich w swojej opiece

 • Proszę o modlitwę o dwóch intencjach.
  1.O wyleczenie mojego wzroku, który się pogarsza.
  2.O zdanie egzaminu na prawo jazdy który mnie czeka.Bym sie nie denerwowala i umiała dobrze jeździc bym już w końcu miała zaliczony pozytywnie egzamin.
  Bóg zapłać

 • Proszę o modlitwe w intencji uzdrowienia duszy i ciała mojego ojca i szwagra chorych na raka. Proszę w intencji o błogosławieństwo dla wszystkich małżeństw ich dzieci i wszystkie osoby konsekrowane w mojej rodzinie.

 • Proszę o modlitwę w dwóch intencjach.
  1. O uzdrowienie psychiczne mojej siostry, aby na nowo pokochała życie i spotkała miłość na swojej drodze, która da jej wsparcie, szacunek i szczęście.
  2. O odnowienie relacji z Mateuszem, abyśmy na nowo odnaleźli wspólną drogę życia w miłości, szacunku, zaufania i zgodzie z Bożymi przykazaniami.
  Amen.

 • Panie Jezu, Mamo Boża błagam żebyśmy z Tomkiem na zawsze już byli razem, kochali się i byli sobie wierni. Błagam o zdrowie, długie życie, bezpieczeństwo, dobre relacje z Rodzicami, szczęście, akceptację, pomoc w pracy i brak problemów dla nas i żebyście Panie Jezu i Mamo Boża zawsze byli z nami. Karolina Lussa, lat 31, Piekoszów

 • Szczesc Boze! Prosze o modlitwę w intencji wyjścia z licznych długów, o uzdrowienie mojego małżeństwa, o przemianę serca i łaskę spowiedzi dla mnie i męża Sebastiana.

 • Proszę o pomoc żebym znalazła pracę dobra na dłuższy okres i żeby mój narzeczony Tomek znalazł dobra pracę i żebyśmy wzięli ślub i żeby moja matka przestała mi utrudniać moją drogę życiową

 • Prosze o modlitwe w intencji uzdrowienia z wirusa oraz umocnienia dla Miroslawy, Marty, Wiktora, o potrzebne laski i zdrowie dla malenkiej Justyny, o blogoslawienstwo i nawrocenie dla Witalija, o laski dla wszystkich dobroczyncow.

 • Proszę o modlitwę o uzdrowienie i ożywienie miłości małżeńskiej Anny i Piotra oraz o nawrócenie i przemianę serca Piotra i siły dla niego aby zerwał z grzechem i wrócił do żony i dzieci.

 • Proszę o modlitwę w intencji o uzdrowienie ze schorzenia narządu rodnego aby nie wyszly złośliwe komórki w wyniku histopatologicznym i o spokój wewnętrzny w oczekiwaniu na ten wynik
  Bóg zapłać

 • Proszę o modlitwę o szybki powrót utraconego związku z Mariuszem o jego miłość do mnie i byśmy byli razem ze sobą na dobre i na złe szczęśliwi razem ze sobą do grobowej deski byśmy szybko powrócili do siebie. Trwali w wierności. By nie ulegał pokusom innych kobiet

 • O Boże błogosławieństwo dla Mikołaja. W imię mojego małżeństwa Panie Jezu, Maryjo proszę wychowujcie go. Maryjo przyjmij go do swojego niepokalanego serca i swego matczynego łona. Obdarz go miłością której ja mu dać nie mogłam.Panie Jezu proszę ty wiesz jak mu pomoc. Wyprostuj to wszystko co ja zniszczyłam swoim gadaniem i zachowaniem.Duchu Święty proszę daj mu miłość taką prawdziwą do Boga, bliźniego i siebie samego.

 • Proszę o modlitwę o szybki powrót utraconego związku z Mariuszem o jego miłość do mnie i byśmy byli razem ze sobą na dobre i na złe szczęśliwi razem ze sobą do grobowej deski byśmy szybko powrócili do siebie

 • Proszę o modlitwę o uzdrowienie i ożywienie miłości małżeńskiej Anny i Piotra oraz o nawrócenie i przemianę serca Piotra i siły dla niego aby zerwał z grzechem i wrócił do rodziny.

 • Panie Jezu, Mamo Boża,tak bardzo chciałabym za wszystko przeprosić i za wszystko podziękować i błagam żebyśmy z Tomkiem byli razem na zawsze, żeby naprawdę bardzo mnie kochał jak mówi mi to każdego dnia, był mi wierny i trwały w tej decyzji. Błagam żeby rzeczy te których nie chcę nie stały się. Błagam o pomoc w pracy, zdrowie, szczęście, akceptację, długie życie, bezpieczeństwo i brak problemów dla nas. Dla mnie również żeby Rodzice nie martwili się o mnie i akceptowali moje decyzje i żebym mieszkała osobno, o urodę i bycie chudziutką, o brak wypadków i chorób i uzależnień i żebym nie straciła pracy i nie straciła uprawnień. Błagam żebyśmy naprawdę spędzili z Tomkiem razem resztę życia, kochali się bardzo i trwali zawsze razem. Karolina Lussa, lat 31, Piekoszów.

 • Panie Jezu, Mamo Boża,tak bardzo chciałabym za wszystko przeprosić i za wszystko podziękować i błagam żebyśmy z Tomkiem byli razem na zawsze, żeby naprawdę bardzo mnie kochał jak mówi mi to każdego dnia, był mi wierny i trwały w tej decyzji. Błagam żeby rzeczy te których nie chcę nie stały się. Błagam o pomoc w pracy, zdrowie, szczęście, akceptację, długie życie, bezpieczeństwo i brak problemów dla nas. Dla mnie również żeby Rodzice nie martwili się o mnie i akceptowali moje decyzje i żebym mieszkała osobno, o urodę i bycie chudziutką, o brak wypadków i chorób i uzależnień i żebym nie straciła pracy i nie straciła uprawnień. Błagam żebyśmy naprawdę spędzili z Tomkiem razem resztę życia, kochali się bardzo i trwali zawsze razem. Karolina L., lat 31, Piekoszów.

 • Proszę o Cud uzdrowienia dla mojego synka Marcelka aby zaczął ruszać rączkami i nóżkami oraz sam oddychać oby wszystkie funkcje życiowe wróciły. Szczęść Boże

 • Proszę o modlitwę w intencji mojego taty Jana o uzdrowienie dla niego z choroby nowotworowej oraz o ochronę naszej rodziny przed koronowirusem.

 • Proszę o modlitwę w intencji wszystkich kapłanów w tym szczególnie trudnym dla nich czasie. Szczególnie proszę za o. Olkiem. Proszę o potrzebne łaski i siły dla nich. Bóg zapłać.

 • Proszę o modlitwę za duszę zmarłego taty o błogosławieństwo boże, pomoc i ochronę dla mamy Magdy, Dawida oraz ich dzieci oraz w intencji wszystkich łączących się we wspólnej modlitwie.

 • Bardzo proszę o modlitwę w intencji uzdrowienia mojego męża Daniela z nowotworu- chłoniaka. Wierze, że Pan Jezus uzdrawia tak samo teraz jak i wtedy, gdy chodził po świecie.

 • Jezu Milosierny Ciebie prosimy o zdrowie dla Ani, o zbawienie , uzdrowienie Mikołaja, Tomasza ,Ani ,rodziny ,rodzeństwa. Za Ele,Kasie,Agnieszke, rodziny ,za Grazyne,Piotra .O zbawienie ,uzdrowienie .Za Mikolaja o Boze Milosierdzie.O przeblaganie ,wynagrodzenie za grzechy Ani, grzechy w rodzinach Milczarskich,Sikorow,Saternus,Szydlowskich. Za zmarłych z tych rodzin o Niebo, za zmarlych rodzicow Sp. Janiny, Mariana o zbawienie.Za dusze w czyśćcu cierpiące ,Za samobojcow,dzieci utracone o zbawienie i Boze Milosierdzie. Za tych co prosili o modlitwę.Za chorych ,cierpiących , w nalogach .