Od października, w każdą sobotę, z kaplicy Domu Rekolekcyjnego w Rzepedzi odbywa się nabożeństwo Bieszczadzkie Strumienie Mocy, które transmitujemy na naszym kanale YouTube oraz naszych facebookowych fanpage. Pandemia przynosi mniejsze lub większe spustoszenie we wszystkich dziedzinach naszego życia. Również w sferze duchowej. Dlatego też powstała inicjatywa modlitewnych wieczorów dla wszystkich, którzy razem z nami chcą w tym trudnym czasie uwielbiać Boga, pochylać się nad Jego Słowem i przez ręce Maryi, w różańcu, prosić o ustąpienie epidemii, a także wypraszać potrzebne nam łaski.

Każde nabożeństwo upiększają muzycznie artyści zaprzyjaźnieni z naszym Domem. Byli to m. in. duet Marta i Michał, zespół Bankruci, Diakonia Muzyczna Ruchu Światło-Życie AP, muzyczna część ekipy BDJ, rodzeństwo Rutkowscy i wielu innych naszych oazowych przyjaciół, których nie sposób wymieniać indywidualnie. Za obsługę kamer i transmisję z kolei odpowiada Faustyna. Wszystkim Wam serdecznie dziękujemy za ubogacanie naszej modlitwy i poświęcony czas.

Zapraszamy również Ciebie do łączenia się z nami podczas sobotnich wieczorów. Nasze nabożeństwo rozpoczynamy o godzinie 19:30 i trwa ono do 21:00.

Poniżej linki do naszego kanału na YT oraz Facebooka, gdzie możecie nas znaleźć:

https://www.youtube.com/c/frrutek/videos

https://www.facebook.com/Szko%C5%82a-Nowej-Ewangelizacji-%C5%9Bw-Jakuba-Aposto%C5%82a-Archidiecezji-Przemyskiej-284308424974558/?ref=page_internal

https://www.facebook.com/epafrasy

Niech Ci Bóg błogosławi+

ks. Mateusz Rutkowski