Rzepedź, 12.04.2020

ALLELUJA!  JEZUS  ŻYJE!!!

Tegoroczne Triduum Paschalne i Wielkanoc przyszło nam przeżywać pod znakiem pandemii i choć ten wirus, czyni tyle śmierci, krzywdy, lęku, samotności, niesprawiedliwości i niepewności o nasze jutro, to jednak Pascha się odbyła, Jezus Zmartwychwstał! Przesłanie z pustego grobu brzmi w tym roku szczególnie mocno!
Bóg nas zapewnia – bezradność, strach, cierpienie, śmierć, one się skończą, tak jak zostały pokonane w Jezusie, tak mogą być zwyciężone w Twoim życiu!

Drogim bliskim, krewnym, przyjaciołom, ewangelizatorom, współpracownikom, animatorom, wolontariuszom, samorządowcom, sponsorom, wszystkim, którzy kochają Boga i nową ewangelizację składam szczere życzenia.

Niech Jezus, który pokonał diabła, śmierć i zło tego świata będzie w Waszym życiu źródłem wiary, siły, miłości, pokoju, dobra i zdrowia. Niech Ten, który jest Życiem poprowadzi Was, gdy przyjdzie ciemność i lęk. Niech Chrystus pomoże Wam zbudować głęboką więź z Nim i ludźmi, którzy Was otaczają. Niech Bóg ukazuje Wam jak pięknym jesteście stworzeniem i do jak wielkich rzeczy Was powołał.

 

Z wdzięcznością, modlitwą i błogosławieństwem +++

Ks. Mateusz Rutkowski