Skrzynka intencji

MODLITWA W WASZYCH INTENCJACH

Jeśli potrzebujesz modlitwy – NAPISZ!
Formularz dostępny poniżej.

Wszystkie intencje polecamy Bogu we wspólnej modlitwie i poście.
SZCZĘŚĆ BOŻE!

Dodaj intencję

Intencji: 340

 • Proszę o modlitwę o dar szczęśliwego potomstwa dal córki Sylwii a dla córki Justyny o dobrego człowieka na swej drodze aby założyła rodzinę o zdrowie i łaski dla rodziny prosi mama Elżbieta

 • (Szcześć Boże. Błagam W INTENCJI z MIŁOŚCI o koniecznie GŁĘBSZĄ poprawe i uzdrowienie naszej relacj, a to zbyt ogromy stres aby tu opisac szczególy oraz oprócz tego JEST KONIECZNE jednocześnie ukrocenie wielu pewnych krzywd. Dziekuje bardzo. Z Panem Bogiem!) (SPECJALNIE W TYM WYRÓŻNIAM NAWROCENIE tej waznej sercu OSOBY Z OGROMNEGO ZłEGO WPŁYWU, a okupione byly sprawy juŻ wieloma POŚWIĘCENIAMI!)

 • Bardzo proszę Pana Jezusa Miłosiernego i Matkę Bożą Niepokalaną o zdrowie, dary Ducha Św,siły do pracy i błogosławieństwo finansowe w mojej firmie.Prosi Agnieszka.

 • Proszę o modlitwę w intencji uzdrowienia mojego kręgosłupa i stawów, znalezienia odpowiedniej pracy i otrzymania potrzebnych łask

 • Proszę o modlitwę za uzdrowienie mojej psychiki, duszy i cała po tym co zrobiła mi moja mama. I o dobrego, mądrego Męża (takiego, którego serce należy do Jezusa). Proszę też o modlitwę o pomyślność mojego przedsiębiorstwa, o wielu klientów i o powodzenie finansowe.

 • Proszę o uzdrowienie duszy i ciała z chorób serca i tarczycy i zaburzeń emocjonalnych, o szczęśliwą obronę pracy magisterskiej, o wyrozumiałość, o dobrą pracę, o okazje i motywację do ładnego ubierania się. Za Panią Alfredę Asię i Nikolę w ich trudnych sprawach finansowo – prawnych Bogu wiadomych.

 • Bardzo proszę o modlitwę za Ewę, która jest w stanie błogosławionym i trafiła do szpitala ze względu na zagrożenie utraty dziecka. Proszę też o objęcie modlitwą całej jej rodziny. Bóg zapłać za modlitwę.

 • Proszę o modlitwę w intencji Bartka. Aby doświadczył Miłości Bożej, zaufał Panu, nie uważał Go za wroga. By znalazł nadzieję i siłę, światło Ducha w sobie i nie podpisał cyrografu. Aby Bóg wyzwolił go z uzależnień. Dał pokój serca i akceptację zmian. Amen.

 • Proszę o modlitwę za Barbarę i jej niepełnoletnią córkę w stanie błogosławionym, a także za ojca tego dziecka, który także jest niepełnoletni i z rodziny patologicznej. Prośmy o potrzebne dla nich łaski do odnalezienia się w tej trudnej sytuacji, o miłość i odpowiedzialność. Bóg zapłać.

 • Proszę goraco o modlitwę o pomyślne rozwiązanie problemów mieszkaniowych i rodzinnych spowodowanych długami Józefa i licytacja mieszkania dla Renaty Karcz i jej dzieci

 • Proszę o modlitwę w intencji powrotu Mateusza, jego nawrócenia i Boskiej opieki nad odbudową naszej relacji

 • Dziękując za dotychczasową modlitwę i otrzymane łaski prosimy Pana Boga o Jego błogosławieństwa, zdrowie i ochronę każdego dnia dla Magdy, Serafina, Natana, Kamila, Dawida oraz wszystkich modlących się teraz w tej intencji.

  rodzina3210@gmail.com

 • Proszę o modlitwę za moje małżeństwo, byśmy na nowo zaczęli mówić do siebie językiem miłości.

 • Proszę o modlitwę w intencji wynagradzającej Bogu za grzechy okultyzmu popełnione przeze mnie i członków mojej rodziny oraz za grzechy aborcji dokonane przez moich bliskich i przodków. W intencji przebłagalnej, o darowanie i odkupienie win członkom mojej rodziny spowodowanych okultyzmem i aborcją.
  W intencji uwolnienia mnie i mojej rodziny od okultyzmu i jakichkolwiek zainteresowań związanych z okultyzmem oraz całkowitego zerwania z nimi jakichkolwiek więzów. O zerwanie ze złem, nawrócenie i przemianę życia wszystkich członków mojej rodziny. O całkowite i trwałe uzdrowienie mnie i członków mojej rodziny z depresji i zaburzeń odżywiania. O ochronę mnie i wszystkich członków mojej rodziny przed okultyzmem, depresją, jakimikolwiek zaburzeniami i chorobami psychicznymi.

 • W intencji Dominika o wyzwolenie od demona śmierci. Prośmy aby dobry Bóg pomógł mu doświadczyć swojej miłości.

 • Polecajmy Panu półkolonie dla dzieci z Abchazji, by dobry Pan czuwał nad przygotowaniami i wylewał potrzebne łaski w czasie trwania turnusów na wakacjach. Prośmy też o miłosierdzie dla ziemi i mieszkańców Abchazji.

 • O zdrowie zgodę bezpieczeństwo przemianę dary Ducha świętego wyjście z problemów uczciwych dobrych ludzi nadzieje na lepsze jutro Boze blogoslawienstwo dla Ali Joli Krzyska Agatki Tereski Ks Stasia ks Kazimierza

 • O rozwiązanie wezlow samotności Ali zalozenie szczęśliwej rodziny uzdrowienie z chorob duszy Ali znalezienie dobrej normalnej pracy stażu Ali

 • Proszę o modlitwę za wszystkie kobiety w stanie błogosławionym, by dobry Bóg pozwolił im cieszyć się zdrowo narodzonym potomstwem.

 • Bardzo proszę o modlitwę i post za 2-letnią Lenę, która ma raka i za jej rodziców oraz za 18-letniego Wojtka, który od 6 roku życia cierpi na zanik mięśni i w tym momencie jego stan jest ciężki, umiera śmiercią głodową. Proszę także za jego rodzinę.

 • Proszę o modlitwę w intencji Marka, o potrzebne dary i światło Ducha Świętego na czas matur oraz pokój dla jego serca.

 • Ogromnie proszę o modlitwę o uwolnienie za Agnieszkę i jej córkę Marysię. Problemy dotyczą powiązania z okultyzmem. Bóg zapłać.

 • Bardzo serdecznie proszę o modlitwę o cud uzdrowienia dla ciężko chorej Eli matki czwórki małych dzieci gdzie najmłodsze ma kilka dni. Bóg zapłać wszystkim za modlitwę i proszę o przesłanie dalej by jak największa grupa osób wstawiała się w tej intencji.

 • Proszę o modlitwę, żeby Pan Bóg wyzwolił mnie z współuzależnienia, samotności i depresji, żebym spotkał kochającą żonę i potrafiłem być dobrym mężem i ojcem.

 • Nich bedzie pochwalony Jezus Chrystus.
  Prosze o modlitwę za:
  Tegoroczna letnia szkole Nowej Ewangelizacji, i wspólnotę Missio Christii
  Prosze o modlitwę za Marysie z Tarnowa- osobę konsekrowaną- i jej rodzine.
  Za Elę, matkę Missio Christii,
  Za 9 osób z mojej parafii ktore przyjmą bierzmowanie w tym miesiącu- niech Duch Święty z obfitością zstąpi na nie.
  Za nas (diakonię muzyczną), byśmy byli sprawnym narzędziem w ręku Pana, i aby Jego chwała wzrastała.
  Za moją rodzine o pokój, miłość i pojednanie.
  Dzięki Kochani. Fajnie że jesteście!

 • Polecajmy Bogu ORAE 1 i 2 st, które odbywa się w Rzepedzi. Niech Pan nas uczy i namaszcza do bycia świadectwem w świecie.

 • Bardzo proszę o modlitwę za Sylwię, która ostatnio straciła nadzieję i zaufanie do ludzi i Boga, pogrąża się w rozpaczy, jedyne co powstrzymuje ją od samobójstwa to strach przed tym, że później czeka ją tylko pustka.

 • O zdrowie i potrzebne łaski dla Mileny i jej nienarodzonego dziecka. O uwolnienie dla niej od lęku, gdyż dwie poprzednie ciąże miała zagrożone. O Boże błogosławieństwo dla męża Tomka i synów Piotrusia i Sebastiana.

 • Proszę o modlitwę w intencji uzdrowienia mojego małżeństwa z niepłodności. Panie najmiłosierniejszy obdarz nas potomstwem którego tak bardzo pragniemy! A jeśli masz dla nas inny plan, naucz nas wypełniać Twoją wolę!

 • Panie Jezu oddaję przeszłość Twojemu miłosierdziu, polecam Ci sprawy Tobie wiadome. Nie moja wola lecz Twoja niech się spełnia
  Jezu Ufam Tobie
  Proszę Cię za duszami Które Ty znasz
  Serdeczne Bóg zapłać

 • Dziękuję za życie i rodzinę Uczestnik SMAP

  O wolność i pokój serca! Uczestnik SMAP

  O dobrze zdaną maturę. Uczestnik SMAP

 • Za znajomego gospodarza, który ma raka Uczestnik SMAP

  Chciałabym, aby wróciła moja silna wiara w Boga! Uczestnik SMAP

  Za jak najlepsze wyniki egzaminów gimnazjalnych i przyjęcie do liceum Uczestnik SMAP

  W intencji misji w Tanzanii i Kenii Uczestnik SMAP

  Za rodziców, za Karolinę Uczestnik SMAP

  O dobrego męża i dobrze zdaną maturę Uczestnik SMAP

  O pokój na świecie Uczestnik SMAP

  Żeby moi bliscy byli zdrowi Uczestnik SMAP

  O zdrowie dla chorego dziadzia Uczestnik SMAP

  O zdrowie dla mamy Uczestnik SMAP

  O zdrowie dla moich dzieci oraz o wybór właściwej drogi w życiu. Uczestnik SMAP

  O zdanie egzaminów gimnazjalnych Uczestnik SMAP

  O uleczenie kolegi z guza mózgu Uczestnik SMAP

  O dary Ducha Świętego dla księdza Tomasza Uczestnik SMAP

  O zdrowie dla całej rodziny Uczestnik SMAP

  Za Sroczka Uczestnik SMAP

  Za rodzinę i przyjaciół Uczestnik SMAP

  O nowe powołania zakonne Uczestnik SMAP

  Za Pawła Uczestnik SMAP

  O zdrowie dla rodziny, przyjaciół i podziękowanie za łaski. Uczestnik SMAP

  Za rodziców i rodzeństwo, żeby znaleźć pracę, za to, żebym potrafiła wybaczać i żeby Mateusz wybaczył rodzicom Uczestnik SMAP

  Za Julkę i Olę i misje w Ekwadorze Uczestnik SMAP

  Za Pawła Kołodzieja Uczestnik SMAP

  O rozeznanie powołania Uczestnik SMAP

  O potrzebne łaski w walce z grzechem Uczestnik SMAP

 • Za zdanie matury siostry Uczestnik SMAP

  W intencji mojego związku z Mateuszem i rozeznanie powołania. Ola

  Za Weronikę Uczestnik SMAP

  O wiarę i zbawienie dla naszych dzieci Uczestnik SMAP

  W intencji brata Uczestnik SMAP

  Żeby w moim domu była rodzinna atmosfera Uczestnik SMAP

  O zdanie matury i dobre wybory życiowe Uczestnik SMAP

  O pomoc w zmaganiach z własnymi słabościami Uczestnik SMAP

  O dar wiary dla Pauli, Karoliny i Martyny Uczestnik SMAP

  O zdrowie dla bliskich Uczestnik SMAP

  O Boże błogosławieństwo, potrzebne łaski dla wszystkich młodych. Uczestnik SMAP

  Za Matyldę, żeby Bóg ją uwolnił od złego ducha i uzdrowił ją Uczestnik SMAP

  Aby zawsze było wesoło i było więcej szczęścia i miłości Uczestnik SMAP

  O podjęcie dobrego wyboru Uczestnik SMAP

  Za dobrą relację z chłopakiem, o zdrowie Uczestnik SMAP

  o pomyślność testów Uczestnik SMAP

  o pomyślne studia Uczestnik SMAP

  Za kleryka Uczestnik SMAP

  O zdrowie dla Cioci Uczestnik SMAP

  O dobre przeżycie życia Uczestnik SMAP

  Za mamę Oli Uczestnik SMAP

  O nawrócenie Basi i Wojtka Uczestnik SMAP

  O zdrowie dla Alicji Rzelichowskiej Uczestnik SMAP

  O uzdrowienie uczuć dziewczyn zranionych Uczestnik SMAP

 • Zdanie matury po 6 latach i o zdrowie rodziców Uczestnik SMAP

  Za młodzież dekanatu Przeworsk II Uczestnik SMAP

  Za mojego tatę, żeby się zmienił Uczestnik SMAP

  O dobre przeżycie rekolekcji wakacyjnych Uczestnik SMAP

  Za moją relację z Moniką Uczestnik SMAP

  O potrzebne łaski dla Anastazji, Wasyla, Adriana i Grzegorza. Uczestnik SMAP

  O opiekę Matki Bożej dla Krzysztofa i rodziny Uczestnik SMAP

  O uratowanie życia przed samobójstwem Uczestnik SMAP

  Za moją rodzinę, żeby Bóg uzdrowił ją od uzależnień i problemów. Uczestnik SMAP

  O brak problemów Uczestnik SMAP

  O zdanie matury dla Macieja Uczestnik SMAP

  O zdrowie dla brata Grzegorza Uczestnik SMAP

  Za rodziców Uczestnik SMAP

  W intencjach Bogu wiadomych. O zdrowie dla Ilony, Ryszarda, Alicji. O rozwiązanie bardzo ważnej sprawy Wojciecha. Bóg zapłać! Uczestnik SMAP

  O pogłębienie relacji rodzinnych i potrzebne łaski dla mojej rodziny Uczestnik SMAP

  Za rodzinę i żeby mama dała sobie radę Uczestnik SMAP

  Za niepełnosprawne dzieci i te które zostały poddane aborcji. Uczestnik SMAP

  Za wszystkich SMAPowiczów i wszystkie dzieci! Uczestnik SMAP

 • O chłopaka Uczestniczka SMAP

  Żeby zdać maturę i wiedzieć co dalej. Uczestnik SMAP

  O uwolnienie z nałogu dla Stanisława. Uczestnik SMAP

  Za dobrze napisane egzaminy. Uczestnik SMAP

  O zdrowie dla mamy, całej rodziny i przyjaciółki, która jest chora na serce. Uczestnik SMAP

  Za uzdrowienie z nieczystości Uczestnik SMAP

  Zdanie egzaminu gimnazjalnego Uczestnik SMAP

  Za moją siostrę Alicję o światło Ducha Świętego i potrzebne łaski w życiu. Uczestnik SMAP

  Panie proszę aby moja siostra i cała rodzina była zdrowa, a moja mama cieszyła się Twoją obecnością w niebie! 🙂 Asia 🙂

  Za rodzinę i przyjaciół Uczestnik SMAP

  Za rodzinę Uczestnik SMAP

  O nawrócenie dla taty Uczestnik SMAP

  Żebym się dostała do wymarzonej szkoły, miała lepsze oceny, o zdrowie dla rodziców i żeby nie było wojny w Syrii Uczestnik SMAP

  Proszę o łaskę i wieczną miłość dla mojej mamy! Uczestnik SMAP

  Żebym się dostał do wymarzonej szkoły i o siłę do treningów Uczestnik SMAP

  O zdrowie i miłość dla całej rodziny Uczestnik SMAP

  O pomyślne napisanie egzaminów gimnazjalnych. Żeby tato dostał kontrakt na gabinet. Uczestnik SMAP

  Za misjonarzy przeżywających kryzys. Uczestnik SMAP

  Za wszystkie przyjaźnie, za przemiłego pana od zbierania intencji. 🙂 Uczestnik SMAP

  O zdrowie Uczestnik SMAP

  Relacja z Moniką, Panie, prowadź nas! Uczestnik SMAP

  Proszę o modlitwę w intencji zdania matury z matematyki Uczestnik SMAP

  O zdrowie dla Natalii, żeby zwyciężyła chorobę! Uczestnik SMAP

  O zdrowie dla Klary, Tomasza i Helenki Uczestnik SMAP

  O łaskę wierności w kapłaństwie dla ks. Sebastiana. Uczestnik SMAP

  Zdanie egzaminu zawodowego. Uczestnik SMAP

  O zdrowie dla całej rodziny i potrzebne łaski. Uczestnik SMAP

  O pokój w mojej rodzinie Uczestnik SMAP

  O pokój Uczestnik SMAP

  Za rodzinę Uczestnik SMAP

  O wyzwolenie z nałogu onanizacji. Uczestnik SMAP

  O dobre zdanie matury dla Dominiki Uczestnik SMAP

  O mądrość, dobre decyzje, pomoc w uwielbieniu Boga. Potrzebne siły w realizowaniu swojego powołania. Damian

  O dobre zdanie matury Uczestnik SMAP

  O uzdrowienie z choroby nowotworowej dla Anety, uzdrów ją Panie Jezu. Uczestnik SMAP

  Za pomyślność SNE! Uczestnik SMAP

  O potrzebne łaski dla Wojciecha! Uczestnik SMAP

  O znalezienie dobrej drogi życia i nawrócenie dla taty Uczestnik SMAP

 • Aby w mojej klasie przestały istnieć spory. Uczestnik SMAP

  O zdrowie dla babci. Kamil

  Panie, zapraszaj nas głośniej! Uczestnik SMAP

  Za nawrócenie grzeszników Uczestnik SMAP

  Za rodziców, zdrowie. Uczestnik SMAP

  O cud uzdrowień od urazów, trzeźwość w rodzinach. O cud wiary dla Grześka. O cud rodziny dla Mariusza. O cud pojednania w rodzinach. Uczestnik SMAP

  Za oazę w Afryce w Tanzanii. Uczestnik SMAP

  Żeby udał się wyjazd na Chorwację. Uczestnik SMAP

  Proszę o dobrą relację z dziewczyną. Uczestnik SMAP

  O rozeznanie powołania i wyleczenie serca. Uczestnik SMAP

  O zdanie testów. O zdrowie dla wujka Dominika

  O nowe powołania zakonne i kapłańskie Uczestnik SMAP

  Za cała rodzinę, nawet za tych, co nie żyją. Uczestnik SMAP

  O odnalezienie samego siebie. Jezu, ufam Tobie! Uczestnik SMAP

  Proszę o błogosławieństwo i zdrowie dla mojej rodziny. Uczestnik SMAP

  Za animatora z Rakszawy Uczestnik SMAP

  Panie Jezu, dziękuję Ci za to, że mogę tu być! Uczestnik SMAP

 • Za zdrowie rodziców i dzieci. M.P.

  Zdrowie dla rodziny i bliskich, błogosławieństwo na studiach. Uczestnik SMAP

  O łaskę powołania dla młodych ludzi, którzy się wahają, szczególnie za Magdę, Natalię, Reginę. Uczestnik SMAP

  Za maturzystów, by zdali maturę i dostali się na wymarzone studia. Uczestnik SMAP

  Za zdrowie dla wszystkich! Uczestnik SMAP

 • UKOCHANY OJCZE POLECAMY CI SMAP W USTRZYKACH DOLNYCH, DAJ SŁONECZNĄ POGODĘ, BEZPIECZNY PRZEJAZD I WIELE DOŚWIADCZEŃ DUCHOWYCH WSZYSTKIM UCZESTNIKOM. AMEN

 • Bardzo proszę o modlitwę w intencji Darka, o umocnienie dla Niego i zgodę w Jego rodzinie. O zakonczenie sprawy która toczy się w sądzie. O powrót na drogę wiary dla Niego i jego żony.