Skrzynka intencji

MODLITWA W WASZYCH INTENCJACH

Jeśli potrzebujesz modlitwy – NAPISZ!
Formularz dostępny poniżej.

Wszystkie intencje polecamy Bogu we wspólnej modlitwie i poście.
SZCZĘŚĆ BOŻE!

Dodaj intencję

Intencji: 810

 • Proszę o modlitwę w intencji mojego męża Sławomira o łaskę przełamania się i pójścia do spowiedzi oraz łaskę wyzwolenia się z poczucia bycia nikim

 • Panie Jezu Chryste, przez wstawiennictwo Świętego Charbela, proszę o zdrowie i potrzebne łaski dla mojego Taty Piotra, który jest pół roku po ciężkim udarze i dalej jest w stanie ciężkim. Tobie chwała na wieki.
  Bóg zapłać za modlitwę.

 • Prosze o wstawiennictwo sw Charbela o wsparcie finansowe i pomoc w wyjeździe w góry na 10 dni odpocząć fizycznie a przedewszystkim psychicznie.Anna.

 • Proszę o modlitwę w intencji mojej i Daniela, aby relacja między nami uległa poprawie, abyśmy mogli bez problemów zawrzeć wkrótce sakrament małżeństwa i zostać dobrą rodziną.

 • Proszę o zdrowie dla siebie, o uzdrowienie moich relacji z najbliższymi (zwłaszcza z moimi dziećmi) oraz o przełamanie wszelkich więzów zła w mojej rodzinie. Dziekuję serdecznie za wszystkie łaski.

 • Dziękuję za wszystkie dotychczasowe modlitwy – to pomaga!!! Dziękuję za wszystko co otrzymałem i za to, że jakoś chwilowo się prostuje. Proszę o modlitwę za mnie o siłę w codziennym życiu, o wyleczenie z bezsenności i brak konieczności stosowania leków antydepresyjnych i nasennych. Proszę o wiarę we własne możliwości i chłodny umysł w pracy, o zdrowie, o spełnienie moich Bogu wiadomych intencji, o pozytywne rozwiązanie problemów wynikających z tego, że zostałem oszukany przez złych ludzi, za moją rodzinę oraz o Boże łaski i błogosławieństwo każdego dnia. Proszę o modlitwę za zmarłych z mojej rodziny, a w szczególności ojca Czesława i teścia Alojzego. Bardzo proszę również o modlitwę za dusze w czyśćcu cierpiące. Bóg zapłać wszystkim i każdemu z osobna.

 • Proszę o modlitwę o całkowite uzdrowienie mojego synka Maksia i o uwolnienie go od codziennych dolegliwości bólowych. Bóg zapłać.

 • Bardzo prosze o modlitwe w intencji mojej Mamy Zofii – poprewe jej zdrowia Prosze także o modlitwe za mnie – zakonczenie klopotow finansowych SERDECZNE BOG ZAPLAĆ

 • Proszę o modlitwę za mnie o przełamanie oporu i podjęcie pracy nad uporządkowaniem zaległości, o pokorę i mądrość oraz posłuszeństwo

 • Proszę o modlitwę jako podziękowanie za dotychczasowe łaski, proszę o modlitwę w intencji uwolnienia i uzdrowienia duszy i ciała dla Tomka. Proszę o modlitwę w intencji odnowienia miłości Tomka do mnie.
  Bóg zapłać

 • Bardzo proszę o modlitwę za mnie, o moje zdrowie, wyjście z bezsenności – tak abym mógł odstawić leki, o ochronę przed złymi ludźmi i ich złożeczeniami, o bezbolesne rozwiązanie starych problemów, w moich Bogu wiadomych intencjach i za dusze w czyśćcu cierpiące. Bóg zapłać za każdą modlitwę.

 • Módlmy się i pośćmy w intencji dusz czyśćcowych,zwłaszcza kapłańskich i zakonnych.
  Modlitwą i postem ogarnijmy też ojca Daniela.Niech Wola Boża wypełni się w każdej dziedzinie Jego życia.
  Amen

  Beatrice Carmelite

 • Panie Jezu uzdrow moje małżeństwo, które się rozpadło. Dla Ciebie Panie nie ma rzeczy niemożliwych. Odnow w Nas na nowo miłość.

 • Zawierzam Maryi moją rodzinę i moje ogromne dlugi,  proszę Maryję o to bym mogła wyjść z tych długów z pomocą Jezusa i by nie skrzywdziło to mojej rodziny, byśmy nie stracili mieszkania. AMEN.

 • Maryjo, w Twoje ręce oddaję Kasię, prowadź ją do Pana Jezusa. Proszę Cię, poproś Twojego Syna, aby w swoim Miłosierdziu zamknął Kasię w swoim Sercu, by tam była niewidoczna dla jakiegokolwiek zła, aby tam żadne zło nie miało do niej dostępu, szczególnie teraz, gdy jest taka bezbronna. Poproś, by Twój Syn pochylił się nad moim dzieckiem i uwolnił je od wszelkiego zła i skutków jego działania; od wszelkiego lęku, agorafobii, natręctw i kłopotów ze snem; by uleczył wszelkie rany wewnętrzne i uzdrowił ducha, serce i ciało Kasi. Poproś proszę Cię Matko o tę Wielką Łaskę, aby Twój Syn napełnił Kasię swoim Pokojem i Bezpieczeństwem, Ciepłem swojej Miłości i swoją Obecnością, by spotkała Twojego Syna Żywego i Prawdziwego i by to spotkanie odmieniło jej życie i nadało mu sens; by Kasia poczuła się chciana, oczekiwana , by uwierzyła, że jest kochana,by przestała się bać życia i ludzi, by mogła mieć swoich znajomych, by mogła isć do szkoły lub do pracy i stała się samodzielna i odważna, by patrzyła na wszystko tak, jak patrzy Bóg. Proszę Cię też Matko Boża o to, by Kasia poczuła się bezpiecznie w domu, by nie były już potrzebne więcej panie opiekunki na czas nieobecności mojego młodszego brata i by Kasia sama powiedziała, aby te panie już nie przychodziły; by domownicy mogli swobodnie opuszczać mieszkanie bez lęku Kasi i za jej wiedzą i zgodą, by bracia mogli spokojnie chodzić do pracy, a Kasia by mogła bez lęku iść albo pojechać gdziekolwiek, bez względu na odległość. Proszę też o Łaskę Sakramentu Pokuty i Eucharystii dla Kasi, o umiejętność wybaczania i zrozumienia cudzej biedy duchowej, o dobrego, mądrego i cierpliwego Kapłana, któryby ją poprowadził w jej szczególnej sytuacji życiowej.

 • O Najświętsza Pani Jasnogórska i Święty Peregrynie , z ufnością,
  błagam WAS, o wstawiennictwo do Pana Boga Naszego, Jezusa Chrystusa,
  o dalsze pozytywne moje wyniki badań, jako Wielki Cud odsunięcia widma
  podejrzewanej choroby i Wielkiego Miłosierdzia Bożego dla mnie.
  Jezu Ufam Tobie …

 • Proszę o modlitwę w intencji zdrowia dla mnie i Alicji o dobra prace za dusze Ś P Mateusza który odszedł od Nas po ciężkiej walce z chorobą nowotworową zostaliśmy bez środków do życia żebyśmy mieli chociaż na jedzenie i opłaty o przemianę serca i nawrócenie wytrwałość i cierpliwość dla Sebastiana o dobrego męża dla mnie serdeczne Bóg zapłać za modlitwę

 • Prosze o modlitwe za mnie o zdrowie ,bym mogla zyc bez bolu fizycznego i psychicznego.Prosze o wiare,nadzieje,radosc z zycia i sens.Jestem’zagubiona,popadam w depresje,zyje w ciaglym stresie ,nie chce zmarnowac zycia do konca.Panie Jezu ratuj !

 • Błagam o modlitwę o uratowanie małżeństwa mojej kochanej córki Edyty i Damiana.Najdrozszy Jezu spraw aby do ich domu powróciła miłość zgoda i szacunek.Pomoz im przezwyciężyć wszystkie kłopoty i trudności.Jezu ufam Tobie.Jezu pomóż im.Jezu Ty się Tym zajmij!

 • Proszę o modlitwę w intencji mojego taty Ryszarda. Po wylewie przestał chodzić oraz stał się niesamowicie agresywny. Ta agresja uniemożliwia mu przejście do domu opieki. Teraz szpital robi też ogromne problemy. Proszę o łaskę zdrowia i uwolnienia mojego taty z agresji. Proszę o modlitwę za ludzi, którzy będą decydować o moim tacie.

 • W intencji uzdrowienia syna Dawida z autyzmu, padaczki, choroby aspenbergera, zaburzeń rozwoju, braku mowy, krzywych nóżek, i krzywego kregosłupa oraz próchnicy oraz dla matki o uzdrowienie z choroby rzs,bchoroby wątroby, nerek, serca i stanow zapalnych zębów.