Skrzynka intencji

MODLITWA W WASZYCH INTENCJACH

Jeśli potrzebujesz modlitwy – NAPISZ!
Formularz dostępny poniżej.

Wszystkie intencje polecamy Bogu we wspólnej modlitwie i poście.
SZCZĘŚĆ BOŻE!

Dodaj intencję

Intencji: 664

 • Proszę Cię Panie Boże o łaskę rozszerzenia się kultu Najświętszej Krwi Zbawiciela. Jego Krwi chciałbym polecić mojego brata Marka, mamę Janinę i mnie samego z prośbą o łaskę nawrócenia i żywej wiary. Dla mojej 99-letniej babci Marianny chciałbym uprosić łaskę zrośnięcia się kości po złamaniu i łaskę dobrej śmierci w przyszłości.

 • Proszę o modlitwę dla mojego syna Rafała i dla mnie o miłosierdzie błogosławieństwo Boże wstawiennictwo łaskę pomoc w rozwiązaniu problemow z jakimi zmagamy się codziennie Dziękuję za modlitwę Bóg zapłać

 • Proszę w intencji małżeństwa Sabiny ,które jest zagrożone rozpadem,za Stanisława,który ma myśli samobójcze,o znalezienie pomocnej dłoni w problemach finansowych rodziny,o łaskę nawrócenia dla Pawła i Joanny,za chorego na nerwicę natręctw Michała,który nie może się uczyć ani pracować,o łaskę zdrowia dla małego Franciszka,o straż Aniołów i ochronę przed wszelkim złem w rodzinie Sabiny.

 • Sw Charbelu prosze o nawrocenie mojej mamy i wyzwolenie jej z nałogu alkoholowego a takze aby sie wyspowiadala , przyjela komunie święta i zaczęła chodzic do Kościoła. Proszę także o pomoc dla siebie w trudnych życiowych sprawach i uspokojenie nerwów które mam z przeszłości. A Dla synka O pomoc w nauce aby miał dobre oceny i wyrósł na dobrego człowieka.

 • Z całego serca proszę o modlitwę za przemianę w sercu i umyśle mojego męża Michała na miłość do mnie- jego żony Renaty. Aby nie doszło do naszego rozwodu. Aby mój mąż przestał dążyć do intercyzy i podziału majątku tylko wybrał ratowanie naszego małżeństwa.

 • Prosimy o zdrowie i potrzebne łaski Rodzicom oraz naszej Rodzinie, aby Julii alergia i swędzenie nie dokuczało, a Marysia nauczyła się prawidłowo rozmawiać i aby Zespół Downa nie utrudniał Jej w życiu.

 • Szczęść Boże,
  Chciałbym zapytać czy mógłbym prosić o modlitwę za mnie? Mam zawroty głowy. Bardzo proszę o modlitwe za mój mózg i ciało.
  Pozdrawiam serdecznie
  Mirek

 • Dobry Boże przez wstawiennictwo sw. Józefa proszę pokornie o łaskę uzdrowienia relacji małżeńskiej i rodzinnej dla Anny i Rafała. Niech w ich domu bedzie obecna miłość, zgoda i wzajemne poszanowanie. Proszę też dla nich o zgodne zycie z rodzicami i treściami. Obdarz ich Boże darem potomstwa. Święty Józefie módl się za nami.

 • Prosze o modlitwe za wstawiennictwem swietego Charbera dla mojego brata Kamilka aby Jezus uwolnij go z niewoli grzechu sodomskiego. Prosze swiety Charberze zaniesc Kamilkowi Jezusa. Blagam Cie ratuj go!!!