Skrzynka intencji

MODLITWA W WASZYCH INTENCJACH

Jeśli potrzebujesz modlitwy – NAPISZ!
Formularz dostępny poniżej.

Wszystkie intencje polecamy Bogu we wspólnej modlitwie i poście.
SZCZĘŚĆ BOŻE!

Dodaj intencję

Intencji: 878

 • Proszę o zdrowie i potrzebne łaski Rodzicom i naszej Rodzinie oraz o błogosławieństwo każdego dnia i oddalenie wszelkiego zła.

 • Proszę o modlitwę w intencji by Pan połączył nas w sakramentalnym związku małżeństwa by Duch Święty napełnił jego serce miłością do mnie ,by dał nam szanse byśmy byli razem

 • Św Epafrasie proszę Ciebie o uwolnienie mojego męża Bogusława od kochanki i o jego nawrocenie. Także o laske uzdrowienia Kingi z choroby cukrzycy i Zbigniewa z choroby raka.płuc. Uzdrow Nine z choroby alergii i choroby gardla powiekszonego migdala.Dla Przemka i Kamy daj im potomstwo.Amen Bóg zaplac.

 • O uzdrowienie z lęków, o zdrowie, o dobrą atmosferę w pracy i uzdrowienie finansów oraz relacji z ludźmi, o miłość i przyjaźń, o radość i ożywienie.

 • Św. Epafrasie proszę Cię o Twoje wstawiennictwo i o uratowanie mojego sakramentalnego małżeństwa z Piotrem. Proszę Cię o nawrócenie mojego męża Piotra i odnowienie naszej wzajemnej miłości małżeńskiej. Proszę uwolnij mojego męża od zniewolenia chorej relacji jaką podtrzymuje z inną kobietą. Św. Epafrasie proszę Cię o wyproszenie dla mnie Łaski wytrwania w tym kryzysie.

 • Proszę o modlitwę w intencji Marii , o łaskę wiary , przemianę życia, zdrowie duszy i ciała, znalezienie pracy, a także zdrowie dla Teresy i Andrzeja i opiekę Bożą dla całej rodziny.

 • Proszę za wstawiennctwem św Rity, św Ekspedyta, św Judy Tadeusza i wszystkich świętych którzy mogą wspomóc moją prośbę -o wycofanie aktu oskarżenia lub zdjęcie zarzutów z mojego męża, bo są niesłuszne i niesprawiedliwe. Proszę Was Święci, wstawcie się za moją rodziną u Pana, niech zdejmie z nas dotychczasowe problemy.

 • Błagam o MODLITWĘ W INTENCJI cudu uzdrowienia mojej Koli z choroby nowotworowej. Nie mam nikogo tylko ją . BOŻE NIE ZABIERAJ MI JEJ , BŁAGAM .

 • Bardzo proszę o modlitwę za mojego brata Antoniego który bluźni wypowiada herezje Jest bardzo zniewolony i uparty trwając przy swoim Nie uznaje Jezusa ani Jego Matki Mama podjęła głęboką modlitwę za niego a ja przez 30 dni codziennie uczestnicząc we Mszy sw przyjmuję za niego komunię świętą oraz podjęłam post Czuję walkę o niego Proszę o pomoc a ja obiecuję modlitwę za Was Niech Wam Bóg błogosławi i wynagradza za każdą modlitwę

 • bardzo proszę o modlitwę o uratowanie narzeczeństwa Jadwigi i Kamila, jeśli jest to zgodne z wolą Bożą, o uwolnienie od wszelkich zniewoleń i wpływów złego w ich życiu, od mieszania innych osób, od fascynacji innymi osobami, o uwolnienie od kłótni, złych wyobrażeń o związku i małżeństwie, o siłę i uwolnienie od rozpaczy dla Jadwigi, o łaskę rozmowy i wyjaśnienia sobie nieporozumień, żeby Kamil też chciał ratować związek i się odezwał, o odnowienie miłości, a także żeby Kamil nie bał się odpowiedzialności i małżeństwa z Jadwigą, jeśli taka jest Twoja wola Panie, o łaskę spokoju ducha i cierpliwości dla Jadwigi, o uwolnienie od nerwowości

 • Proszę o miłość wzajemną Katarzyny i Mateusza, jego szybki powrót, łaskę narzeczeństwa i wspólnego życia w miłości, przyjaźni, zaufaniu i szczęściu, ochrony przed złymi przyjaciółmi

 • Prosimy cała rodzina o modlitwy w intencji chorego Najukochanszego Dziadka, Ojca Męża błagamy o wstawiennictwo u Jezusa aby mogł wrócić do nas dał mu jeszcze jedna szansę na przywrócenie zdrowia sił uzdrowienia i pokonania bólu …daj nam też sił byśmy mogli go wspierać w tym ciężkim dla nas czasie by czuł w nas oparcie że jesteśmy z nim .

 • Proszę o modlitwę w intencji uzdrowienia mojego syna Dawida Ur 29.04.2016r. Synek ma autyzm i choroby genetyczne. Nie mówi ma krzywy kręgosłup i krzywe nóżki. Bóg zapłać.

 • Św. Epafrasie uzdrów mnie, uzdrów mojego męża , uzdrów moją siostrę , udziel wszelkich łask zdrowia dla całej mojej rodziny. Uwolnij mojego syna od złego ducha , nawróć go na lepsze , aby nas szanował , nawróć i uwolnij byłą synową od złego ducha, spraw, aby wnuki nas kochały ,aby wnuki do nas dzwoniły i przyjeżdżały. Św. Epafrasie pomóż nam sprzedać działkę . Ustatkuj siostrzeńców .Odmień los mojej siostry na lepszy.

 • Proszę i błagam wszystkich o modlitwę za mnie i pomoc w rozwiązaniu trudnych spraw. Potrzebuję wsparcia i prawdziwej gorącej modlitwy w moich intencjach. Oby się zrealizowały i nasze życie wróciło do normy. Błagam o szturm do nieba. Jestem na chwilę obecną przybity i zrozpaczony. Błagam o modlitwę.

 • Proszę o modlitwę w intencji o rozwiązanie tej trudniej sytuacji finansowej. O dobrą żonę, rozum boży o bogoslawienstwo finansowe dla całej mojej rodziny o żywą wiarę w Pana Boga.O dobrych ludzi którzy mogą mnie pomóc wyjeździe do Ziemi świętej.

 • Proszę o modlitwę w intencji uratowania mojego sakramentalnego małżeństwa z Piotrem. Proszę Cię o łaskę nawrócenia dla mojego męża Piotra i odnowienie naszej wzajemnej miłości małżeńskiej. Proszę o modlitwę
  uwolnienia mojego męża od zniewolenia chorej relacji jaką podtrzymuje z inną kobietą .

 • Prosze o dobrego partnera życiowego dla Magdaleny, z którym stworzy rodzine silna Bogiem. By już nie była samotna, nie rozpaczała a zaczęła cieszyć się życiem i miłością.

 • proszę o modlitwę w intencji Magdy, która ma chwile zwątpienia, ale odpycha od siebie każdą osobę, która chce być dla niej wsparciem

 • proszę o pomoc w utrzymaniu się w firmie o pewną pracę rozwiązanie wszystkich problemów w firmie Food market aby działała jako centralny magazyn.

 • Proszę o pomoc w utrzymaniu się w pracy, rozwiazanie wszystkich problemów z księgowościa i prograzem, rozwiazanie problemów w firmie Food market i CFI rozwiązanie , utrzymanie się w pracy Moniki o otwarcie oczu na kłamstwa. proszę aby firma działała jako centralny magazyn na Boża Chwałę a ludzie mieli pracę. prosi Aneta

 • Szczęść Boże, bardzo proszę o modlitwę w intencji miłości, dobrego męża, wiernego towarzysza życia, z którym mogłabym związać się węzłami sakramentalnej łaski, założyć rodzinę Bogiem silną, dzielić losy w powodzeniu i niedoli, we wzajemnym zrozumieniu, szacunku, miłości i poświęceniu się oraz budować szczęście życia rodzinnego na zasadach Ewangelii. Jestem już gotowa, by spełniać się w roli dobrej żony i matki.
  Proszę, aby ten rok był przełomem w tej kwestii. Bóg zapłać. Amen

 • Proszę Cię Panie Boże o łaskę rozszerzenia się kultu Najświętszej Krwi Zbawiciela. Jego Krwi chciałbym polecić mojego brata Marka, mamę Janinę i mnie samego z prośbą o łaskę nawrócenia i żywej wiary. Dla mojej 99-letniej babci Marianny chciałbym uprosić łaskę zrośnięcia się kości po złamaniu i łaskę dobrej śmierci w przyszłości.

 • Proszę o modlitwę dla mojego syna Rafała i dla mnie o miłosierdzie błogosławieństwo Boże wstawiennictwo łaskę pomoc w rozwiązaniu problemow z jakimi zmagamy się codziennie Dziękuję za modlitwę Bóg zapłać

 • Proszę w intencji małżeństwa Sabiny ,które jest zagrożone rozpadem,za Stanisława,który ma myśli samobójcze,o znalezienie pomocnej dłoni w problemach finansowych rodziny,o łaskę nawrócenia dla Pawła i Joanny,za chorego na nerwicę natręctw Michała,który nie może się uczyć ani pracować,o łaskę zdrowia dla małego Franciszka,o straż Aniołów i ochronę przed wszelkim złem w rodzinie Sabiny.

 • Sw Charbelu prosze o nawrocenie mojej mamy i wyzwolenie jej z nałogu alkoholowego a takze aby sie wyspowiadala , przyjela komunie święta i zaczęła chodzic do Kościoła. Proszę także o pomoc dla siebie w trudnych życiowych sprawach i uspokojenie nerwów które mam z przeszłości. A Dla synka O pomoc w nauce aby miał dobre oceny i wyrósł na dobrego człowieka.

 • Z całego serca proszę o modlitwę za przemianę w sercu i umyśle mojego męża Michała na miłość do mnie- jego żony Renaty. Aby nie doszło do naszego rozwodu. Aby mój mąż przestał dążyć do intercyzy i podziału majątku tylko wybrał ratowanie naszego małżeństwa.

 • Prosimy o zdrowie i potrzebne łaski Rodzicom oraz naszej Rodzinie, aby Julii alergia i swędzenie nie dokuczało, a Marysia nauczyła się prawidłowo rozmawiać i aby Zespół Downa nie utrudniał Jej w życiu.

 • Szczęść Boże,
  Chciałbym zapytać czy mógłbym prosić o modlitwę za mnie? Mam zawroty głowy. Bardzo proszę o modlitwe za mój mózg i ciało.
  Pozdrawiam serdecznie
  Mirek

 • Dobry Boże przez wstawiennictwo sw. Józefa proszę pokornie o łaskę uzdrowienia relacji małżeńskiej i rodzinnej dla Anny i Rafała. Niech w ich domu bedzie obecna miłość, zgoda i wzajemne poszanowanie. Proszę też dla nich o zgodne zycie z rodzicami i treściami. Obdarz ich Boże darem potomstwa. Święty Józefie módl się za nami.

 • Prosze o modlitwe za wstawiennictwem swietego Charbera dla mojego brata Kamilka aby Jezus uwolnij go z niewoli grzechu sodomskiego. Prosze swiety Charberze zaniesc Kamilkowi Jezusa. Blagam Cie ratuj go!!!