Skrzynka intencji

MODLITWA W WASZYCH INTENCJACH

Jeśli potrzebujesz modlitwy – NAPISZ!
Formularz dostępny poniżej.

Wszystkie intencje polecamy Bogu we wspólnej modlitwie i poście.
SZCZĘŚĆ BOŻE!

Dodaj intencję

Intencji: 563

  • Proszę o modlitwę w intencji Michała, o nawrócenie, wyjście z nałogów, opiekę i ochronę Matki Najświętszej, aniołów, archaniołów, chórów anielskich i wszystkich świętych. Proszę o modlitwę w intencji jego zbawienia.

  • Jezu błagam nie pozwól mi zabrać dzieci,nie pozwól aby pieniądze i ci którzy je mają wygrali,nie pozwól mi ich stracić bo pęknie mi serce,miłosierdzia i litości nad nami Jezu Chryste,uratuj i wybaw nas trwale od wszelkiego naszego utrapienia przez Twoją bolesną mękę błagam Cię Jezusie Chrystusie Synu Boży zmiłuj się nad nami,błagam przez Serce i Krwawe łzy Maryi,proszę też opamiętaj,powstrzymaj i nawróć tych którzy chcą nam to zrobić.

  • Proszę Mateńko dopomóż córce zdać egzaminy na studiach i życie według ewangelii i dobrego chłopaka katolika wolnego od nałogów zdrowie i błogosławieństw B oże

  • Prośba o modlitwę za Grażynę i Marka w dniu rozwodu dnia 2 kwietnia . O wszelakie łaski – niech sam Dobry Bóg nas umacnia , prowadzi i Błogosławi na dalsze wspólne lata .

  • Szczęść Boże,
    Bardzo proszę o modlitwę za zdrowie Pawła. Zmaga się on obecnie z nowotworem i depresją, która jest następstwem tej choroby. Przeżywa teraz niewyobrażalnie trudny czas połączony z bólem ciała i duszy. Niech Dobry Pan okaże mu Swoje Nieskończone Miłosierdzie i pozwoli mu przezwyciężyć chorobę.

    Jezu ufam Tobie.

  • Przez Serce Maryi i Sw Jozefa o dary Ducha Swietego abym szczesliwie zalatwila wszystkie zalegle administracyjne sprawy ktore mnie paralizuja, Boze ulecz mnie ze strachu