Skrzynka intencji

MODLITWA W WASZYCH INTENCJACH

Jeśli potrzebujesz modlitwy – NAPISZ!
Formularz dostępny poniżej.

Wszystkie intencje polecamy Bogu we wspólnej modlitwie i poście.
SZCZĘŚĆ BOŻE!

Dodaj intencję

Intencji: 418

 • Nikt nie moglby mnie kochac a ja nie jestem prostytutka zeby byc z kims kogo nie kocham. Nie jestem tez bez serca aby poslugiwac sie mezczyzna aby miec dziecko. Mogloby przyjsc z nas (na Jej swiat) wylacznie z naszej milosci (musialaby wiec zaistniec milosc). „Rozkazal i stalo sie, rozkazal i zaczelo istniec”…

  O robotnikow ktorzy poniosa czego my nie mozemy niesc bo my mamy niesc rodzine (Rodzine) gdy oni nasza sztuke slowa (naszaa Sztuke Slowa)…

  O przebaczenie uleczenie zranien z obu stron i obleczenie naszych kosci skora uwielbiona bez znamienia trwania na ziemi oznak starosci naznaczenia brzydota ciala. O piekno naszych nigdy nie starzejacych sie cial. Bo co dam mezowi, czy [to], czego nie mam albo to, co mnie i nam zabrano/odebrano?

  O milosc mojej matki/Matki…

  Aby przeklenstwa i zlorzeczenia Jenego i wielu nie mialy mocy nad nami.

 • O cud Slonca w Naszym zyciu. Aby Pan Zniwa wyslal robotnikow na Moje i Nasze tj. Jego Zniwo, bo sami jestesmy w drodze, ciala nasze na krzyzach, a tu Dzien Przygotowania [Paschy]. O cud slonca jak w Fatimie bo nie moge miec dzieci o czym wie Pan Zniwa (starosc fizyczna i choroba psychiczna zreszta „nie mam duszy”)?

 • chciałabym prosić o modlitwę w intencji mojego męża Krystyna o laskę wiary nawrócenie pokorę przemianę serca żeby P.Jezus wyrwał go z sideł diabelskich zdjął mu klapki z oczu, uwolnił od narkotyków nieodpowiednich ludzi a postawił Bożych żeby zrozumiał ze zażywając narkotyki niszczy siebie i nasza rodzinę , o uratowanie naszego małżeństwa. a dla mnie o sile i cierpliwość w znoszeniu przykrości.

 • Błagam Cię Panie Jezu ,Mateczko Najświętsza uzdrów mojego syna Przemysława przebywającego w Holandii po wylewie,pozwól na załatwienie pozytywnie wszystkich spraw i szybki powrót syna do Polski.Boże oświeć tym Holendrom umysły aby działali w dobrej wierze.

 • Proszę o nawrócenie, uwolnienie od wszelkiego zła , niewiary,zlych duchów; oczyszczenie serc; uzdrowienie duszy, ciała, psychiki,relacji,uczuć oraz życie sakramentalne dla Martyny i jej bliskich. Dziękuję.

 • Proszę o modlitwę o prowadzenie Boże i błogosławieństwo w pewnej sprawie. O opiekę Matki Bożej Pięknej Miłości. Bóg zapłać!

 • Bardzo proszę o modlitwę w intencji wyprowadzenia Mariusza z niesakramentalnego związku, w którym żyje oraz o łaskę nawrócenia, uwolnienia od wszelkiego zła,dobrej spowiedzi i przemiany życia dla Mariusza.

 • Proszę o modlitwę za mojego kolegę, by wreszcie zaczął myśleć nad tym co robi I zawsze podejmował mądre decyzje oraz odwagę I siłę w uwolnieniu się od ludzi, którzy go wykorzystują

 • oszę o modlitwę w intencji nawrócenia Grzegorza i łaskę spowiedzi dla niego Proszę również o modlitwę w intencji odrodzenia mojego małżeństwa, by Grzegorz wrócił do domu.