Skrzynka intencji

MODLITWA W WASZYCH INTENCJACH

Jeśli potrzebujesz modlitwy – NAPISZ!
Formularz dostępny poniżej.

Wszystkie intencje polecamy Bogu we wspólnej modlitwie i poście.
SZCZĘŚĆ BOŻE!

Dodaj intencję

Intencji: 376

 • Jezu Miłosierny błagam Cię o cud uzdrowienia taty Jana z choroby nowotworowej, proszę o dobre wyniki badań oraz o zdrowie i szczęśliwą operację dla mamy Danuty. Jezu Ty się tym zajmij, ufam Tobie.

 • proszę o modlitwę w intencji: wyciągnięcia mnie ze śmiertelnej spirali zadłużenia, środków na spłatę i uratowanie życia, myśli samobójczych, piekła na tym świecie,samobójstwa
  i zapobieżeniu piekłu wiecznemu, wyrwanie z psychicznej agonii i ciężkiej samotności
  o wyrwanie ze skrajnej nędzy

 • Proszę o modlitwę w intencji uzdrowienia mojej mamy Małgorzaty z choroby nowotworowej. Proszę, to bardzo wiele dla mnie znaczy, chcę, żeby wygrała z chorobą, żeby miała ciągle na to nadzieję, by się nie poddawała!

 • Proszę o modlitwę o uzdrowienie taty Jana z choroby nowotworowej i szczęśliwą operację dla niego oraz o zdrowie dla mamy Danuty i szczęśliwą operację.

 • Wielka prośba (z moje strony o pilną modlitwę i „dostarczenie”, w miarę ludzkich możliwości), moich intencji Świętemu Libańczykowi.

  Ogromnie jest mi potrzebna pomoc św. Charbela – walka toczy się o to, żebym mogła być kobietą – mieć męża – dziecko…

  Chodzi o to, że w Polsce wciąż zatrzymują mnie sprawy – zależę od poparcia ludzi z Serbii (jestem Czarnogórką). – Serbowie nienawidzą Czarnogórców… – Serbowie (moja tłumaczka) należy do sekty satanistycznej (więc nie ja mogę ich uwolnić – jest spirytystką (Jej technik „doświadczyłam na sobie”).

  Ale jest coś jeszcze – ratuj mnie Charbelu – Szarbelu przed chorobą raka. – Błagaj o zdrowie dla mnie i dla nas (ja, przyszły mąż i moja matka i siostra w Izraelu – o nas błagaj).

  Miriam Agnieszka

 • Proszę o modlitwę w intencji mojego taty Jana o uzdrowienie z choroby nowotworowej oraz o zdrowie i potrzebne łaski dla mamy Danuty a także o szczęśliwą operację dla nich obojga.

 • Proszę o wstawiennictwo Świętego Stanisława Papczyńskiego o uzdrowienie małego Antosia, który walczy o życie.

 • O cud za wstawiennictwem św. Sarbeliusza; abym mogła być z tym, którego kocham. [Ale, żebym mogła z nim być], musiałabym załatwić sprawy tu w Polsce i tu w Serbii, które są nie do załatwienia, bo właśnie ci, których potrzebuje, nienawidzą mnie (poparcie „mojej kandydatury poetyckiej”).

  Aby czas Ukochanego i mój nie został zmarnowany… O nasza miłość spełniona…

 • Gorąco proszę o wsparcie modlitewne: o odwzajemnioną miłość, o dobrego męża i możliwość stworzenia szczęśliwej rodziny – samotność już tak bardzo mi doskwiera…

  Proszę również o zdrowie, siłę i wytrwałość dla moich najbliższych.

 • W intencji wiary w Rodzinie Tatarów.

  W intencji mojego wujka Józefa, któremu potrzeby jest cud uzdrowienia z tętniaka jamy brzusznej.

 • Szczęść Boże, Proszę o modlitwę w tej intencji

  O uzdrowienie naszego małżeństwa Marty i Bartosza o miłość męża i jego nawrócenie, uwolnienie naszego małżeństwa przed działaniem złych duchów. Z Panem Bogiem: Marta

 • Aby nas zapisala Ta, co ma nas zapisac (Serbka/Turczynka/Tatarka), nas Zydow… O cud Jej nawrocenia a naszego zycia. O dom – dom Twoj Charbelu – aby wszyscy zamieszkali w Tobie jakby poprzez moje poematy Przyjaciolki z Libanu… Nadszedl czas przycinania winnic…

  Miriam

 • O Swietego Ducha – cud Charbela – „olej” bo skonczylam juz 40 lat Czy Maryja miala 41 lat a wciaz czekala na Obietnice Zstapienia Ducha i Oslonienia Jej? Nawet Anna albo Elzbieta mialy juz mezow Jak moze mnie poznac maz skoro nie mam i nie znam mezczyzny? O cud zycia bo ja zyje w glebokiej depresji.

  Przyjaciolko i Matko z Libanu, wstawiaj sie z Charbelem za nami!

 • Proszę o modlitwę o cud uzdrowienia dla mojego taty Jana z choroby nowotworowej żołądka. Proszę, ratuj go!!!

 • Proszę o modlitwę za mnie, abym znalazła dobrego męża, miłość odwzajemnioną i żebym się nie bała zaufać drugiemu człowiekowi. Proszę o możliwość założenia zdrowej i szczęśliwej rodziny. Proszę o szansę ponownego spotkania i rozmowy z Łukaszem

 • Boże proszę Cię o odrodzenie naszego małżeństwa Marty i Bartosza o rozwiązanie tego poważnwgo kryzysu, nawrócenie męża i ochronę jego przed działaniem złego.

 • Prosimy o modlitwę z prośbą o Boże błogosławieństwo dla uczestników i organizatorów II Bieszczadzkiego Trzeźwego Wesela w Myczkowcach. Bóg zapłać

 • Proszę o modlitwę za mnie o łaskę czystości uwolnienie z nałogów pornografi i ononizmu zdanie egzaminu na prawo jazdy i akceptację siebie

 • Proszę o modlitwę w intencji uzdrowienia mnie z choroby słuchu, uzdrowienia na duszy i ciele dla mojej rodziny i Boże błogosławieństwo dla nas.

 • Niech będzie pochwalony Jezus Chrystus.
  Proszę o modlitwę za żonę Justynę która poprzez romans i odejście od Kościoła rozbija małżeństwo i rodzinę, a także wsparcie dla dziecka i dla mnie by wytrwać w tym trudnym czasie rozłąki pełnym zniewag, agresji, złośliwości, nienawiści do mnie i innych ataków złego na nią i w jej rodzinie oraz rodzinie jej konkubenta.Od 2 m-cy modlę się codziennie różańcem, nowennami, litaniami, podejmuje posty i pielgrzymki by żona wycofała rozwód ale jest ciągle gorzej i tylko płacząca dusza córeczki Nikoli daje mi jeszcze powód i siłę by trwać w wierze i modlitwie.
  Bóg zapłać!