Skrzynka intencji

MODLITWA W WASZYCH INTENCJACH

Jeśli potrzebujesz modlitwy – NAPISZ!
Formularz dostępny poniżej.

Wszystkie intencje polecamy Bogu we wspólnej modlitwie i poście.
SZCZĘŚĆ BOŻE!

Dodaj intencję

Intencji: 707

  • Prosze o modlitwe za mnie o zdrowie ,bym mogla zyc bez bolu fizycznego i psychicznego.Prosze o wiare,nadzieje,radosc z zycia i sens.Jestem’zagubiona,popadam w depresje,zyje w ciaglym stresie ,nie chce zmarnowac zycia do konca.Panie Jezu ratuj !

  • Błagam o modlitwę o uratowanie małżeństwa mojej kochanej córki Edyty i Damiana.Najdrozszy Jezu spraw aby do ich domu powróciła miłość zgoda i szacunek.Pomoz im przezwyciężyć wszystkie kłopoty i trudności.Jezu ufam Tobie.Jezu pomóż im.Jezu Ty się Tym zajmij!

  • Proszę o modlitwę w intencji mojego taty Ryszarda. Po wylewie przestał chodzić oraz stał się niesamowicie agresywny. Ta agresja uniemożliwia mu przejście do domu opieki. Teraz szpital robi też ogromne problemy. Proszę o łaskę zdrowia i uwolnienia mojego taty z agresji. Proszę o modlitwę za ludzi, którzy będą decydować o moim tacie.

  • W intencji uzdrowienia syna Dawida z autyzmu, padaczki, choroby aspenbergera, zaburzeń rozwoju, braku mowy, krzywych nóżek, i krzywego kregosłupa oraz próchnicy oraz dla matki o uzdrowienie z choroby rzs,bchoroby wątroby, nerek, serca i stanow zapalnych zębów.