Skrzynka intencji

MODLITWA W WASZYCH INTENCJACH

Jeśli potrzebujesz modlitwy – NAPISZ!
Formularz dostępny poniżej.

Wszystkie intencje polecamy Bogu we wspólnej modlitwie i poście.
SZCZĘŚĆ BOŻE!

Dodaj intencję

Intencji: 213

 • Proszę za mnie I byłego chłopaka byśmy byli znowu razem by wszystkie nasze działania zbliżały nas do siebie, byśmy z pomocą i łaską Boża stali się niebawem małżeństwem I rodziną

 • Proszę Cię Jezu o dobrą pracę dla Krzysztofa,oraz by przestał palić. Tak bardzo bym chciała, by się nawrócił i doświadczył Wielkiej Bożej Miłości;Proszę cie byśmy zostali świętym małżeństwem. Dziękuję Ci !

 • Proszę o łaskę uzdrowienia mojego kolana po dwóch operacjach,
  abym mógł funkcjonować normalnie, jak przed pierwszym urazem sportowym,
  ciesząc się pełną sprawnością fizyczną. Bóg zapłać.

 • Proszę o nawrócenie, uwolnienie od wszelkiego zła, grzechu; oczyszczenie serc, uzdrowienie z licznych chorób oraz Błogosławieństwo Boże dla Martyny i jej bliskich. Dziękuję .

 • Proszę o modlitwę w intencji Dawida, by miał siłę do uporządkowania swojego życia i zawierzył je Panu. W intencji Bartka, aby nowa praca była bezpieczna, stabilna i dała mu poczucie sensu, pomogła wyjść z alkoholizmu. Bóg zapłać!

 • Alleluja!
  Proszę o modlitwę osłonową, wstawienniczą, dla trzech pielgrzymów – misjonarzy świeckich: Mateusza, Marcina i Sebastiana, którzy w imię Pana i na Jego słowo wyruszają niedługo z błogosławieństwem abp. Adama Szala, Sióstr świętego Józefa, Oblackich Misjonarzy Maryii ze Świętego Krzyża, Zakonu Braci Mniejszych Kapucynów na górę Athos w Grecji, na Kretę, Cypr, stamtąd do Libanu, Izraela, Egiptu i Syrii śladami braci Apostołów i świętych, korzystając jedynie z własnych nóg, auto stopu, pociągów, busów, Grande Taxi, łodzi, wozów, osłów, czy wielbłądów.
  Cel: Film dokumentalny, poprzez który trzej bracia pragną ukazać możliwość życia czystą Ewangelią w XXI wieku, moc wiary w moc Bożego wołania, Jego troskę o wszelkie potrzeby, piękno i obecność Boga w każdym człowieku, we wszelkim Stworzeniu, w Kościołach Wschodu i Zachodu, lecz przede wszystkim dosłowne naśladowanie Jezusa Chrystusa i świętych braci Kościołów, jako kontrę wobec ich jedynie podziwiania.
  Prosimy o modlitwę. Jesteśmy w trakcie realizacji zwiastuna, który obrazuje dlaczego, jak, kiedy i gdzie?
  Potrzebujemy również wsparcia finansowego na zakup lekkiej kamery i wyposażenie wyprawowe trzech pielgrzymów i inne potrzeby…